דניה ארה"ב, שתתקשר בהסכמי קבלנות לבניית מבני מגורים עם גופים הפועלים בארה"ב, תחל את פעילותה במדינה באופן הדרגתי. ולפיכך, עלות הקמת הפלטפורמה הנדרשת לפעילותה אינה מהותית לחברה.  בתוך כך, חתמה דניה ארה"ב על הסכם לבניית שני פרויקטי מבני מגורים המיועדים להשכרה בניו יורק בהיקף כולל של כ-44 מיליון שקל.

חברת HAP Investments האמריקאית בבעלות אנשי העסקים הישראלים ערן פולק, אמיר חסיד וניר אמזל, המתמחה בייזום ובהשקעות נדל"ן בניו יורק ובישראל חתמה עם חברת דניה סיבוס על הסכם ביצוע מיידי לשני פרוייקטים למגורים של החברה בצפון מנהטןכמו כן, חתמו החברות על אישור עקרוני לביצוע ארבעה פרוייקטים נוספים של HAP ברחבי העיר, בעיקר למגורים. חברת דניה סיבוס, באמצעות דניס סיבוס USA , תבנה עבור HAP את פרויקט המגורים HAP TWO ברחוב 120 פינת שדרה 2 שכולל 30 דירות ושטחי מסחר ומשרדים. במקביל, תתחיל החברה בבנייתו של פרויקט המגורים HAP THREE ברחוב 167 הכולל 39 יחידות דיור ושטחי משרד. שני הפרויקטים כבר קיבלו היתרי בנייה מטעם עיריית ניו יורק ובפרויקט HAP THREE כבר החלו העבודות.

לדברי ניר אמזל, מבעלי HAP Investments "בחרנו בדניה סיבוס מכיוון שמדובר בחברה בעלת שם ומוניטין מצוינים שנחשבת כיום לאחת מחברות הבנייה הטובות בישראל. מעבר לכימיה הטובה שנוצרה עם מנהלי החברה ובראשם רונן גינצבורג ואילן ניב מנכ"ל דניה סיבוס USA, הוצגו בפנינו נתונים מרשימים ביותר על עמידה בלוחות זמנים, איכות העבודה, תמחור הוגן ורמת שירות גבוהה מאוד, הן ליזם והן לדיירים עצמם. גורמים אלה במשולב יעניקו לנו שקט נפשי ואורך רוח להמשיך ולהתעסק בעסקי הליבה של החברה שהם איתור הזדמנויות חדשות, מימוש פרוייקטים קיימים ואיתור משקיעים חדשים".

ב- HAP Investments מציינים כי ג'ק קליין סמנכ"ל בנייה ותכנון של החברה יהיה אחראי מטעמה על ניהול הבנייה והקשר מול דניה סיבוס.

לחברת HAP Investments כיום שבעה פרוייקטים ברחבי מנהטן הכוללים כ- 400 יחידות דיור. בחמישה מהפרויקטים של החברה שותף לתכנון ולעיצוב הפנים מעצב העל קארים ראשיד. לאחרונה דיווחה החברה על מכירת למעלה ממחצית הדירות בפרוייקט "HAP SIX DIAMOND" באזור הגבול בין EAST HARLEM ל- UPPER EAST SIDE. כמו כן, מכרה החברה כ- 30 מתוך 39 יחידות הדיור בפרויקט המגורים HAP THREE.

{loadposition google02}