הקומפלקסים ממוקמים באזור מצוין של אחת הערים התוססות והמצליחות כלכלית של ארצות הברית ובכל אחד מהקומפלקסים יש בקירוב כ- 250 דירות אשר שיעור התפוסה הקיים בהם הוא למעלה מ 90 אחוז. במסגרת תמהיל המימון, סך ההון העצמי המושקע מטעם הקרן עולה על 10 מיליון דולר שהושקעו על ידי משקיעים ישראליים החברים בקרן. על פי הערכות החברה היזמית, מרבית החזר קרן ההשקעה צפוי להתקבל בתוך שנה מההכנסות השכירות והמימון החדש. שלושת הנכסים צפויים להימכר בתוך שנתיים-שלוש שנים ומשקיעי הקרן יזכו לתשואה שנתית משוערת של 25- 30 אחוז בשנה כאשר כל משקיע רכש יחידת השקעה בשווי 30 אלף דולר.

קרן הגשמה פועלת בשנתיים האחרונות בשוק הנדל"ן האמריקאי ובמהלכן רכשה, בין היתר, מבנים למגורים בפלורידה ובפילדלפיה. הקומפלקס בפילדלפיה ממוקם במרכז העיר וכולל מבנים המוסבים ל- 70 דירות ב"אולד סיטי" ההיסטורית והתוססת, המשלבת בין ישן לחדש ומאופיינת בתמהיל אדריכלי אקלקטי של מבנים תעשייתיים למגורים לצד מבנים היסטוריים לשימור.

אבי כץ, מייסד ובעלים של קרן הגשמה: "התקופה הקרובה הינה ככל הנראה ההזדמנות האחרונה לתפוס בארה"ב עסקאות כדאיות. משבר שוק הנדל"ן בארה"ב יצר שפע של הזדמנויות לרכישת נכסי נדל"ן שעוקלו על ידי הבנקים הממנים מידי הבעלים שלא עמדו בהחזר ההשקעות. יוסטון הינה אחד המוקדים המבוססים והמשגשגים בארה"ב בתחום העסקים והתעשייה, עם ביקוש עצום לכוח עבודה ומגורים בשכירות".

"על מנת להשקיע בצורה נכונה ולהפחית משמעותית את רמת הסיכון חברנו בשותפות עם חברת יזמות מקומית אשר בקיאה ומנוסה בנדל"ן באזור. החברה מתמחה באיתור קומפלקסים ונכסים רב משפחתיים, השבחתם ומכירתם בשוק בחוזר. לחברה הצלחה מוכחת במספר פרויקטים מרובי דירות אותם רכשה,שיפצה והשביחה. כמו כן, החברה עובדת במקצועיות וביסודיות ולפני חתימה על הסכם רכישה מפעילה החברה תהליך בדיקת נאותות מקיף ומעמיק על ידי אנשי מקצוע מנוסים ומובילים בתחומם."

עו"ד חנן שמש, יו"ר קרן הגשמה: "אנו עוקבים מקרוב אחר ההתפתחות בשוק הנדל"ן בארה"ב, בשנתיים האחרונות השקענו במגוון נכסים למגורים. השוק מתחזק מאד, הבנקים נכנסים לתמונה ומאפשרים מינוף משמעותי והגדלת הרכישות. השקעה מסוג זה יכולה להניב למשקיעי הקרן תשואות יפות בפרק זמן קצר יחסית תוך מזעור הסיכונים ומעקב שוטף אחר שלבי ההשקעה.

יוסטון היא העיר הגדולה ביותר במדינת טקסס שבארצות הברית, והרביעית בגודלה בארצות הברית כולה, אוכלוסיית העיר מונה כ-2.14 מיליון תושבים, היושבים בשטח של כ 1,600-מ"ר, יוסטון משמשת כמרכז כלכלי ומנהלי של מטרופולין ענק, השישי בגודלו בארה"ב, המונה מעל ל- 5.5 מיליון תושבים, ביוסטון ממוקמות חברות הענק בתחומי אנרגיה, אווירונאוטיקה וטכנולוגיה, בימים אלו של משבר כלכלי, הפוקד את ארה"ב, הפגינה כלכלת יוסטון ביצועים יוצאי דופן ודורגה כמובילה בסקרים שונים בפרמטרים של גידול במקומות עבודה, אבטלה נמוכה, גידול בתוצר, חוסן כלכלי ועוד, בעיר שוכן אחד מנמלי הים הגדולים והפעילים בארה"ב ובשנת 2010 נבחרה יוסטון, על ידי מגזין "פורבס, לעיר המומלצת בארה"ב לקניות, וגברה בכך על כל הערים הגדולות בארה"ב.

{loadposition google02}