הנכס נרכש על ידי חברת השקעות פרטית מארצות הברית. מדובר במבנה למסחר בעל קומה אחת ברוחב 15 מטר, הממוקם בפינה הצפון מזרחית של רחוב 144 מערב ושדרת אדם קלייטון פאוול בצפון מנהטן, בשכונה שמתפתחת בקצב מהיר. בסמוך למבנה נמצאים גם מגדלי מגורים חדשים.

הנכס כאמור שכור על-ידי סיטי בנק, אחד הבנקים המובילים בארה"ב, בסכום של 18,000 דולר לחודש. בנוסף, למבנה יש זכויות בנייה משולבות, הן לדיור והן למסחר, של 7 קומות נוספות, מה שמעניק לרוכש פוטנציאל עצום לפיתוח בעתיד.

"המשקיעים בנכס זה אינם צריכים מנגנון ניהול מורכב, ותהליך הגבייה הוא מאוד פשוט ונוח", מסר שמעון שקורי, נשיא אריאל נכסים. "מדובר בנכס עם תשואה שנתית של 6.35% לפי תשלום של 216,000 דולר לשנה. וברגע שסיטי בנק החליטו להאריך באפריל האחרון את חוזה ההשכרה לעוד 10 שנים, התחלנו לקבל הצעות רבות, חלקן גבוהות מהמחיר המבוקש".

סיטי בנק הוא ענק בנקאות אמריקאי הפעיל בשוק הפיננסי כבר משנת 1812. מדובר בבנק השלישי בגודלו בארה"ב אשר נחשב לאחד הגופים הפיננסיים הגדולים בעולם. הבנק פעיל במגוון עצום של מדינות, שווקים ותחומים, ובכלל זה גם בישראל - בעיקר בתחומי ההשקעות והבנקאות הפרטית.

אריאל נכסים מניו יורק היא חברת ייעוץ פרטית בבעלות שמעון שקורי העוסקת במכירת נכסי נדל"ן ומתמחה במכירת בנייני דירות מגורים ברחבי העיר. החברה מעניקה שירותים מקיפים ללקוחותיה הכוללים גם ביצוע של דו"חות מחקר של שוק הנדל"ן בניו יורק. פרטים נוספים באתר החברה:www.arielpa.com

צילום: אריאל נכסים

{loadposition google02}