ההשקעה במלון נאמדת בכ 300 מיליון שקל והוא נפתח לאחר כשנה וחצי של שיפוץ וחידוש מקיף שכלל בין היתר: עיצוב חדרי המלון והשטחים הציבוריים, שדרוגם ועיצוב מחודש של חזית המלון.

היקף ההשקעה במלון המחודש נאמד בכ 300 מיליון שקל, הכולל עיצוב בסגנון מודרני, מיטב השכלולים הכלולים כסטנדרט: מיטות ומסכי טלוויזיה באיכות גבוהה, אינטרנט אלחוטי חופשי, שליטה אישית על מיזוג האוויר בחדר ועוד.

המלון שוכן בסמוך לגדת נהר ה"מיין" בפרנקפורט, משקיף על מרכז העיר וכולל 288 חדרים מרווחים ומפוארים וביניהם, 104 חדרי "שחקים" ברמת DELUX בקומות העליונות ו 7 סוויטות. מסעדת המלון בעיצוב חדשני, מגישה ארוחות בוקר מגוונות ובשעות הצהריים מציעה מבחר ממטעמי המטבח הבינלאומי עם "נגיעות" ים תיכוניות וכן בר למשקאות וארוחות קלות.

המלון עוצב על ידי B.K אדריכלים שהביאו לידי ביטוי את סגנון העיצוב היצירתי גם בלובי בו משולבים צורות אורגניות בצבעים לבנים וברונזה, כמו גם חלקים מבטון חשוף הנשלטים על ידי אח עתידני ושטח פתוח לחלוטין מוקף בחלונות פנוראמיים גדולים בכל רחבי המלון, לרבות באולם הקבלה, בבר ובחדר האוכל.shlomo21614b

המוטו החדשני של המלון מתבסס על "אתר נופש אורבאני" והוא מופנה לקהילת אנשי העסקים, למבקרים בתערוכות ובירידים הרבים המתקיימים בעיר מדי שנה, לתיירים ואף לתושבי פרנקפורט, המבקשים ליהנות מתפיסה מלונאית חדשה.

ישראל רייף מנכ"ל חברת ש.י.ר שלמה נדל"ן מקבוצת שלמה, מסר כי: "לא מדובר במלון עסקים "קלאסי", אלא בנקודת מפגש עירונית המקבצת את הקהילה העסקית והנופשים, בסלון גדול התורם לתקשורת מזדמנת, בחללים הציבוריים של המלון. מה שממחיש זאת היא העובדה כי אין קירות מפרידים או מחיצות בשטחים הציבוריים של המלון וכל אורח יכול להחליט היכן הוא רוצה להתיישב או לבלות, בין אם באזור של שקט ושלווה או איזור הומה יותר של תקשורת חברתית".

החל מ 2011 הרחיבה שלמה נדל"ן את פעילותה בתחום המלונאות במערב אירופה וכיום היא בעלת עשרה בתי מלון תחת מותגי הרשתות הבינלאומיות : Steigenberger, Wyndham, Holiday inn, המציעים כ 2,000 חדרים בערים מרכזיות בגרמניה דוגמת ברלין, שטוטגרט ומנהיים.

לדברי רייף: "האסטרטגיה המלווה את חברת שלמה נדל"ן המפעילה את בתי המלון של הקבוצה, היא איתור נכסים במיקומים מרכזיים ובמרכזי ערים גדולות, המביא איתו ביקוש יציב לאורך כל השנה מצידה של הקהילה העסקית. הבחירה בגרמניה כמדינת עוגן לנכסים שלנו נובעת מהעובדה כי מדובר במדינה עם הכלכלה היציבה ביותר באירופה כיום המשמשת כמטרופולין ענק לחברות בינלאומיות מכל העולם.

עוד מסר רייף: " אנו ממשיכים לבחון פרויקטים נוספים בתחום הנדל"ן המלונאות בדגש על איתור נכסים בעלי פוטנציאל השבחה, בארץ ובחו"ל".

קבוצת שלמה היא אחת מחברות ההשקעה המובילות בישראל. לקבוצה השקעות במגוון ענפי תעשייה מתפתחים בתחומי רכב, אנרגיה, ספנות, נמלים, לוגיסטיקה, נדל"ן, ביטוח ותקשורת. הקבוצה הוקמה בשנת 1974 על ידי שלמה שמלצר, בעל הקבוצה והעומד בראשה, כחברה העוסקת בהשכרה, בליסינג ובמתן שירותים למגזר הרכב בישראל.