שיווק הדירות התבצע במסגרת תוכנית תמ"א 38 התחדשות עירונית מקיפה בשכונת "גן רשל" בהרצליה. השכונה, נמצאת סמוך למרכז הבינתחומי הרצליה ושדה התעופה.

חברת Live-In, מקבוצת ריטייל- אין הייתה הראשונה לשווק דירות במתחם זה במספר בניינים בשלב א של הפרויקט, שלושה בניינים, 12 דירות גג שנמכרו, דולפקסים של 5 חדרים בגודל 130 מ"ר נטו עם מרפסת בגודל 80 מ"ר ובו נמכרו כל דירות הגג בהצלחה רבה במחירים של 2.4 מיליון ומעלה.

לדברי ניר שמול, והדסה פתאל מנכ"לים משותפים live in :"באמצעות הניסיון שצברנו במכירה ושיווק בשלב א של התמ"א 38 ששיווקנו, ודירות קודמות במתחם זה, הדירות בשלב ב' שווקו לציבור הרחב עוד בטרם קבלת היתר הבניה. ידענו כי האישור יתקבל בתוך תקופה קצרה ונוכל לצאת לדרך ולסיים את המלאי הקיים במהרה."

עוד הוסיפו: "מדובר בפרויקט התמ"א הראשון בארץ שיש בו דירה לדוגמא מעוצבת להפליא, כך שקונים פוטנציאליים יודעים בדיוק מה הם רוכשים. שלב א' הסתיים בהצלחה רבה ובשביעות רצון רבה מצד הרוכשים . עתה אנו עוסקים במכירת הדירות בשלב ב', ובו מלאי של 20 דירות מתוכן נמכרו 10 דירות , ובמחירים אטרקטיביים של דירות 4 חדרים – 1,650,000-1,865,00 שקל ודירות מיני פנטהאוז 5 חדים בסכום של 2,280,000 שקל"

עיריית הרצליה ואגף ההנדסה שלה מסייעים רבות בקידום תחום ההתחדשות העירונית ומאפשרים ליזמים לקדם את התהליכים הפורמאליים הנדרשים בזמן קצר. 

עוד הוסיפו שמול ופתאל כי פרויקטי תמא 38 סימן 1 המתקיימים בערים שונות, נקלעים לקשיים ולבעיות רבות בשיווק. הניסיון הרב שלנו בתחום מאפשר לנו לשווק את המיזמים של תמ"א 38 תוך ניהול הציפיות שבכניסת שכנים חדשים למבנים מחודשים.

{loadposition google02}