על פי התכנון, הבנין יעבור חיזוק ושדרוג בהתאם לדרישות התמ"א, הכולל חיזוק הבנין, שיפוץ הלובי וחדר המדרגות, בניית מעלית, שיפוץ וחיפוי חיצוני של הבנין ובניית 2.5 קומות חדשות, מתוכן 4 דירות דופלקס גג ו-4 דירות רגילות, בהשקעה כוללת של כ - 12,000,000 שקל. לכל הדירות הקיימות, 16 במספר, יתווספו ממ"ד, חדר שינה ומרפסת שמש.

לקרן מובטחת קדימות ברווחי הפרויקט בסכום השווה ל- 50 אחוז מרווחי הפרויקט על פי דו"ח אפס, בהתאם לגובה ההשקעה בפועל. בחברה מציינים שמשך ההשקעה בפרויקט 24 חודשים בתשואה צפויה של כ- 25 אחוז למשקיעים.

ההשקעה בפרויקט הנה, כאמור, חלק מפעילותה של קבוצת "דייברגון", הפועלת בחודשים האחרונים לגיוס הון בסך של כ - 500 מיליון שקל להשקעה בפרויקטים לפי תמ"א 38.

דייברגון הקימה את קרן תמ"א 38 מתוך ההכרה בחלון ההזדמנויות שנוצר. היצע הבניינים העומדים בתנאי תוכנית התמ"א גדול מאוד, ונכון להיום יזמים משקיעים את מרצם במציאת פתרונות מימוניים לבניה. מנגד, פוטנציאל הרווח הגלום בתחום ההתחדשות העירונית נמצא בתחילת דרכו.

חברת דייברגון הוקמה בשנת 2010 ומאז היווסדה היא יוזמת ומקימה קרנות להשקעה בתחומים עסקיים בעלי פוטנציאל רווחיות גבוה. מנהלי החברה הינם עו"ד מני בן מאור וירון פיטארו. אסטרטגיית החברה הינה למצוא שיתופי פעולה בקרנות עם קבוצות מקצועיות ומובילות בתחום הספציפי של כל קרן. הקרן נוקטת באסטרטגיה של שיתוף פעולה עם גופים פיננסיים מובילים, ומשקיעה בפרויקטים בעלי רווחיות גבוהה לאחר קבלת היתרי בניה.

{loadposition google02}