החברה מכרה שתי דירות במהלך השבועיים האחרונים:
• דירת 2 חדרים בשטח של 44 מ"ר עם מרפסת בשטח של 14 מ"ר ללא חניה, נמכרה תמורת 1.77 מיליון שקל
• דופלקס עורפי בשטח של 105 מ"ר עם מרפסת בת 40 מ"ר ללא חניה, נמכר תמורת 3.3 מיליון שקל
כל הדירות בפרויקט נמכרו לתושבים צרפתיים כדירות קייט.

איתיאל בן פורת - מנכ"ל התחדשות אורבנית, אמר בהקשר זה כי: "התושבים הזרים רגילים בפרויקטים של התחדשות עירונית ורואים בדירה חדשה בבניין וברחוב קיים וחי יתרונות ואופי שאינם קיימים בפרויקטים אחרים. המחירים מגלמים את האטרקטיביות של אזור לב העיר בתל אביב. אני מאמין כי יש שוק גדול וחי לדירות חדשות במסגרת תמ"א 38 הן לתושבי חוץ והן לישראלים שרוצים לחיות בלב הפועם של תל אביב.

הפרויקט של התחדשות אורבנית בבוגרשוב 71 כולל: חיזוק המבנה נגד רעידות אדמה במסגרת תמ"א 38, תוספת של מעלית חיצונית ותוספת של 3 יחידות דיור.
הבניין עובר שיפוץ מקיף, הכולל חיפוי אבן של כל החזיתות, החלפת כל החלונות והתריסים בדירות הקיימות, החלפת התשתיות בבניין, לרבות מערכות ביוב וצנרת, והתקנת מעלית חדשה.

חברת התחדשות אורבנית הינה חברה לייזום, ביצוע ושיווק פרויקטים להתחדשות עירונית (תמ"א 38 ופינוי בינוי) שהוקמה בשנת 2005 על ידי איתיאל בן פורת ודור רייטמן.
התחדשות אורבנית היא חלוצת התחום בישראל שבנתה ומסרה את פרויקט תמ"א 38 הראשון ברחוב המבדיל 11 ברמת גן בשנת 2009 וסיימה ומסרה מאז 4 פרויקטים נוספים. החברה בונה בימים אלה פרויקטים נוספים בתל אביב ולה צבר עסקאות חתומות, מהגדולים בישראל, המצויות כולן בהליכי תכנון וביצוע.


בין הפרויקטים הבולטים של החברה:
• פרויקט בביצוע - פרויקט נופי רייספלד, במסגרתו ישופץ רחוב הזמיר בקרית אונו. הפרויקט כולל תשעה בניינים, 144 דירות ישנות ותוספת של 44 דירות חדשות.
• מתחם צה"ל בקריית אונו (שדרוג 64 דירות קיימות כולל בניית חניון תת קרקעי ותוספת של 46 יח"ד חדשות)
• מתחם סוקולוב בר"ג (שדרוג 30 דירות קיימות ותוספת של 27 יח"ד חדשות)

{loadposition google02}