כעת מתווספים להם גם המשקיעים הישראלים אשר נחשפו לאפשרות להשיג תשואה גבוהה יחסית בזמן קצר (על פי החברה מדובר בתשואה שנתית של כ - ל 20 אחוז על השקעה של 100,000 שקל ). הסכום גויס תוך פחות מיממה על ידי 35 משקיעים לכל פרויקט תמ"א, זמן שיא בתחום ההשקעות הישראלי.

שני הפרויקטים, האחד ברחוב הנביאים בבת ים והשני ברחוב מנדלבלט בהרצלייה כוללים שיפוץ נרחב של הבניין וחזותו והוספה של 7-8 דירות חדשות בגדלים שונים. שני הפרויקטים נבחרו בקפידה על ידי הקרן בשל מיקומם המבוקש וקרבתם לצירי תנועה מרכזיים, לפארקים ולמוסדות חינוך.

הפרויקט ברחוב הנביאים בבת ים נעשה בשיתוף של מספר גורמים ביניהם, החברה היזמית פאטו יזמות, הדיירים וועד הבניין ומשרד הבינוי, הלוקח חלק בפיתוח הפרויקט וקידומו. במסגרת הפרויקט תשופץ מעטפת הבניין , ייבנה לובי חדש, תוסף מעלית וישופץ המקלט. כמו כן, בבניין ייבנו 8 דירות חדשות, 4 דופלקסים בגודל 122 מ"ר עם מרפסת ו 4 דירות בגודל 85 מ"ר עם מרפסת. כל הדירות יהיו עם נוף לים. החברה היזמית של הפרויקט , פאטו יזמות ובנייה בע"מ בניהולו של מר פאטו דוד צברה ניסיון בפרויקטים מגוונים ברחבי הארץ. הפרויקט צפוי להסתיים תוך 16 חודשים והתשואה הצפויה למשקיעי קרן הגשמה עולה על 20% בשנה, כאשר יחידת ההשקעה עומדת על 100,000 שקל.


הפרויקט ברחוב מנדלבלט בהרצלייה הינו יוזמה של חברת טי.אס.סי אחזקות בע"מ, מיזם כלכלי אירופי שהוקם למטרת השקעות נדל"ן בישראל. עיקר פעילותה של החברה בתחום היזמות הפרטית, בניה ושיווק דירות למגורים, בשנים האחרונות החלה החברה לפעול בפרויקטים רבים של תמ"א 38. במסגרת הפרויקט יחוזק הבניין, יוסף ממ"ד בכל אחת מהדירות, וייבנו לובי ומעלית. כמו כן, יבנו חנייה וגינה לרווחת דיירי הבניין. בבניין ייבנו בנוסף 7 דירות חדשות: 4 דירות של ארבעה חדרים בגודל של 96 מ"ר, 2 דופלקסים 5 חדרים בגודל של כ 150 מ"ר ופנטהאוז 5 חדרים בגודל של כ 167 מ"ר. מכירתן של הדירות החדשות כבר החלה ושתיים מהם נמצאות בשלבי משא ומתן סופיים. משך הפרויקט כ 15 חודשים והתשואה הצפויה למשקיעי הקרן הינה 22% בשנה, כאשר יחידת ההשקעה עומדת על 100,000 שקל.

קרן הגשמה משקיעה בעשרות פרויקטים של תמ"א 38 באזור המרכז ובוחנת כל העת פרויקטים חדשים להשקעה. לאחר בחינת הכדאיות הכלכלית בהשקעה בתחום זה, החליטה הקרן להשקיע בפרויקטים נוספים של תמ"א 38 ברחבי הארץ, ביניהם שני הפרויקטים בבת ים ובהרצלייה. בנוסף, הקרן משקיעה בנדל"ן בחו"ל בעזרת חברות יזמיות מקומיות ובתחומים נוספים כמו הייטק, תיירות מרפא, חברות אינטרנט ועוד.

עו"ד חנן שמש, יו"ר ומנכ"ל הקרן " אנחנו בקרן הגשמה איתרנו את "הפקק" שתוקע את תוכנית התמ"א, ובאופן הפעולה שלנו מצליחים לחלץ את כל הגורמים ולאפשר לכולם ליהנות. היזמים שמתקשים להשיג בבנקים ליווי מוצאים אצלנו דלת פתוחה, גמישות ושיתוף פעולה – ובעיקר חיבור לקהל גדול מאד (מעל 5,000 משקיעים במועדון המשקיעים הסגור של הקרן), הצמא להשקעות ריאליות, מנוהלות היטב, בסיכון נמוך ותשואה פוטנציאלית פנטסטית. בפרט היום, על רקע האווירה הכלכלית העולמית הקודרת, האפשרות להשקיע סכומים נמוכים בהשקעות ריאליות קורצת מאד לקהל משקיעים גדול. "

אבי כץ, מייסד ובעלי קרן הגשמה: "השקעה בפרויקטים בתחום התמ"א 38 הינה רווחית לכל הצדדים המעורבים, היזמים שמקבלים את המימון הדרוש להם בתקופה בה קבלת מימון אינה פשוטה, הדיירים אשר בניינם משופץ ללא כל השקעה כספית מצידם וכמובן המשקיעים אשר זוכים לתשואה גבוהה בזמן קצר. גיוס של שני פרויקטים בזמן שיא שכזה הינו הוכחה חד משמעית כי לקרן מספר רב של משקיעים אשר מרוצים מהליווי הצמוד שמקבלת ההשקעה שלהם מהתשואה המתקבלת ומאופן התנהלותה של הקרן. הקרן מקבלת מדי חודש מאות השקעות פוטנציאליות ובוחרת מתוכם רק השקעות בודדות לאחר שעברו את כל תהליכי הסינון ובדיקות הכדאיות הרווחית שעורכת הקרן. כל השקעה מקבלת ליווי צמוד, החל מההשקעה ועד תום הפרויקט ולכל משקיע יש אפשרות לדעת בכל רגע נתון מה מצב הפרויקט. אלו סטנדרטים גבוהים מאד של השקעות אשר מאפשרים למשקיע להיות בטוח כי הכסף שלו נמצא בידי מומחים ויכול לישון בשקט בלילה."

קרן הגשמה הינה קרן השקעות לפיתוח יזמות, המאתרת הזדמנויות השקעה ייחודיות, במגוון תחומים, בארץ ובחו"ל ומציעה לחברים בה הזדמנות השקעה בטוחה ואטרקטיבית בעלת תשואות גבוהות.
הקרן שהוקמה בשנת 2010 , מאפשרת לכל משקיע בעל יכולת פיננסית מוכחת להיות שותף ביזמויות ותחומי השקעה מגוונים ולהשיג תשואה גבוהה, תוך ניצול הכח של כל קבוצת המשקיעים יחד, המהווה גורם מימוני משמעותי עבור היזם, או בעל החברה.
קרן ההגשמה בוחנת מידיי חודש בין 200-300 הצעות עסקיות ומציעה לחבריה כ3-4 ההצעות הטובות ביותר, לאחר בדיקת נאותות כלכלית ומשפטית והצגת תוכנית עסקית הכוללת תחזית כלכלית. יחודיות קרן הגשמה, נובעת גם מהעובדה, כי הקרן ממשיכה ללוות באופן צמוד את ההשקעות: כאשר חברי ועדת ההשקעות מכהנים בדירקטוריון החברות בהן משקיעה הקרן. מגוון ההצעות והתחומים בהם עוסקת הקרן מאפשרת למשקיע להגשים חלום ולהשקיע גם בתחומים בהם לא היה לו סיכוי להשתלב כמשקיע בודד.

הקרן מאפשרת מתן מענה לשני צרכים אמיתיים: העדר משקיעים עבור עסקים וחברות המעוניינים לגייס כסף למינוף הצלחותיהם ומצד שני: השאיפה של הציבור ליזמות בעלת תשואה גבוהה ככל שניתן . ומאפשרת למשקיע להשקיע בתחומים אטרקטיבים בהם אין לו הידע והכח הדרושים לניהול כמו לקבוצה, כמו-הייטק, תעשייה, תיירות, נדל"ן, ועוד.. כך לדוגמא, אחד התחומים הבולטים בהם התחילה הקרן להשקיע הוא נושא תמ"א 38.

{loadposition google02}