קרן הגשמה, קרן השקעות קבוצתית בבעלות אבי כץ וגיל אונגר , תשקיע מעל ל-6 מיליון שקל בפרויקט מגורים יוקרתי ברמת גן של חברת בנדה בן אליעזר בע''מ. פרויקט המגורים שיבנה יכלול 28 דירות בנות שלושה וארבעה חדרים שחלקן דירות גג. פרויקט המגורים מיועד בעיקר לזוגות צעירים ומחירי הדירות יהיו אטרקטיביים ביותר, החל מ-1.3 מיליון שקל. הבניין שיבנה הינו בניין בוטיק הממוקם בשכונה וותיקה ואיכותית בה הביקוש לדירות הוא גבוה.

ההשקעה בפרויקט ברמת גן הינה חלק ממדיניות של הקרן להלחם בתופעה הרווחת בשוק הדיור בה זוגות צעירים אינם יכולים לרכוש דירות בשל מחירן הגבוה. הקרן מתנה את היכנסותה לפרויקט בדרישה כי הדיור בפרויקט יהיה בר השגה. היזמים זקוקים למימון אותו יקבלו מהקרן ולכן מקבלים את הבקשה על מנת להוציא את הפרויקט לפועל.

בנוסף לפרויקט ברמת גן, הקרן משקיעה בימים אלו בעשרות פרויקטים של תמ"א 38 באזור המרכז אשר ממוקמים באזורים מבוקשים ונועדו לשפר את איכות החיים של המתגוררים בהם . כמו כן, בכל הפרויקטים של התמ"א 38 הדירות שייבנו יימכרו במחירים אטרקטיביים המיועדים לשמש כדיור בר השגה. בין הפרויקטים הרבים ניתן למצוא פרויקט ביהוד שיצא לדרך לפני כחודשיים ו- 2 פרויקטים בראשל"צ שיוצאים לדרך בימים אלו..

אבי כץ, מבעלי קרן הגשמה: "אנו מודעים למצב הקשה עמו מתמודדים זוגות צעירים בבואם לרכוש דירה ראשונה. בכל ההשקעות שלנו גם בתחום התמ"א 38 וגם בפרויקטי דיור פרטיים אנו מתנים בפני היזמים שיהיו בפרויקט דירות במסגרת דיור בר-השגה. זאת בכדי שגם זוגות צעירים יוכלו לרכוש דירות במחיר סביר. אנו נמצאים בתקופה בה אין כסף בשוק הדיור והיזמים מתקשים למצוא מקורות מימון , כיוון שלנו יש את המימון הנדרש להם יש ביכולתנו להתנות את המימון בדרישה לדיור בר השגה בפרויקטים בהם אנו לוקחים חלק".

עוד הוסיף כץ, כי "אנו מביאים משהו רענן וחדשני לתחום בכך שאנו מאפשרים להחליף את הבנקים ולספק ליזמים את ההון העצמי הדרוש להם ולכן אנו מקבלים פניות מיזמים רבים. נכון להיום נמצאת הקרן במו"מ לגבי מימון של עשרות פרויקטים נוספים."

{loadposition google02}