לדברי עו"ד אלדר אדטו, המייצג את הדיירים בבניין מול היזמים, הפרויקט קיבל את הסכמה מכלל הדיירים בבניין, אשר כבר בחרו יזם אשר יערוך את השיפוצים במבנה, וכעת הם מחכים לאישור הועדה המקומית, שיאפשר את תחילת העבודות.
כרגע קיימות בבניין 15 דירות מיושנות.

הפרויקט יכלול בניית שתי קומות נוספות בבניין, ובנוסף חדרי יציאה לגג, שיוסבו אף הם לדירות, כך שבסך הכול יתווספו לבניין עוד עשר דירות נוספות.

לכל דירה קיימת יתווסף ממ"ד ומרפסת שמש, מעבר ל-60 מ"ר של הדירה הישנה, ולבניין, שעד עתה היה נטול מעלית, ייבנו שתי מעליות חדישות ומרווחות.

לדברי עו"ד אלדר אדטו פרויקט תמ"א 38 מאפשר לחזק את הבניין הישן, מבלי לפנות את דייריו. במסגרת הפרויקט, עובר הבניין חיזוק מאסיבי נגד רעידות אדמה, הכולל גם שיפוץ חיצוני של מעטפת המבנה, שיפוץ פנימי של המבנה, החלפת כל ארונות החשמל, שיפוץ גינה, שיפוץ המקלט, בניית כניסות חדשות לגמרי, לובי וחדר מדרגות חדשים, וכמו כן החלפת התריסים בכל הדירות, והתקנת שתי מעליות.

שתי הקומות וחדרי הגג שייבנו על קומה העליונה הישנה, מהווים את תוספת הבנייה בבניין, אשר מועברת כולה לחזקתו של היזם.

היזם מממן ממכירת הדירות שהתווספו לבניין את חיזוק הבניין, בניית הממ"דים, מרפסות השמש, תוספת החניה, שתי המעליות והלובי, וכן את עלויות הרישוי התכנון והליווי המשפטי. לדברי עו"ד אלדר אדטו, ערך הדירות בבניין צפוי לעלות בכ-30 אחוז וזאת ללא כל עלות מצד הדיירים.

משרד עורכי הדין אלדר אדטו הוא מהמשרדים המובילים בישראל לליווי פרויקטים של פינוי בינוי. המשרד עוסק רבות גם בליווי פרויקטים נוספים מתחום הנדל"ן, עסקאות רכש ומכירה של דירות, עסקאות קומבינציה, ליווי פרוייקטים, תמ"א 38/1, תמ"א 38/2, טיפול בתביעות על ליקויי בנייה ועוד. אתר החברהhttp://www.adatolaw.co.il

צילום יחסי ציבור

{loadposition google02}