טל ברוך, מנכ"ל ומייסד חברת TABA קידום פרויקטים וליווי דיירים מציין כי "השירות שמציעה החברה מקצר זמנים בדרך למימוש תמ"א 38 ומשיג יותר עבור הדיירים". ברוך הוסיף כי "מטרת החברה היא לעזור לבעלי הדירות לקדם ולדחוף פרויקטים של תמ"א 38, תוך מיצוי מקסימלי של התמורה שהם מקבלים מהיזם. השירות כולו ניתן ללא כל תשלום מצד בעלי הדירות בשום שלב".

עוד אומר ברוך כי "יותר מ-80 אחוז מהבניינים שהחלו להתעניין בפרויקט של תמ"א 38, לא מצליחים להניע ולקדם את הפרויקט ממספר סיבות. בניינים רבים קיבלו מספר הצעות מיזמים, ולא ידעו כיצד להתקדם משם. היזמים מעדיפים לקבל אליהם פרויקטים 'קלים' יותר, כגון בניינים בהם יש ועד מאורגן ורציני, שיודע לדחוף את הפרויקט ובעלי דירות מלוכדים שהתגברו על בעיות סרבנות של מיעוט. במידה ואין תנאים כאלה, נוצרת בעיה, וכאן אנחנו מגיעים, ולוקחים על עצמנו את קידום הפרויקט מתחילתו ועד סופו. חברת TABA פותרת גם את בעיית החשדנות ההדדית בין בעלי הדירות בבניין, כגוף נטרלי המנהל את התהליך מול הדיירים והיזם בשקיפות מלאה".

היתרונות לדיירים בשירות שמציעה חברתTABA הם רבים, והם כוללים ליווי מקצועי המאפשר להם לקבל תמונה ברורה לגבי זכויותיהם והאפשרויות העומדות בפניהם. בנוסף לכך קיימת האפשרות להשיג את ההצעה הטובה ביותר במו"מ מול היזמים, ולדאוג לאחידות ושקיפות בהצעה לצמצום "חריקות" מול דיירים סרבנים. בכך ניתן להזיז קדימה פרויקטים 'רדומים' של תמ"א 38 ולהוציא אותם אל הפועל.

חברת TABA מגבשת את דרישות הדיירים, ומבצעת מכרז מול מספר יזמים, בשם בעלי הדירות ככתובת אחת מול כולם, ובכך ממקסמת את התמורה הניתנת לבעלי הדירות הקיימות – תהליך שגם חוסך לכל הצדדים זמן וכסף.

טל ברוך, מנכ"ל ומייסד TABA, הוא בעל תואר במשפטים, ומחזיק בניסיון רב בתחום התמ"א 38 ופרויקטים של התחדשות עירונית. לפני הקמת החברה פעל ברוך לקידום וליווי של עשרות פרויקטים של תמ"א 38 בתל-אביב, רמת גן, הרצליה, כפר סבא, רעננה, הוד השרון, ורמת השרון.
אתר החברה: www.taba-nadlan.co.il

צילום יחסי ציבור

{loadposition google02}