מדובר בפרויקט במסגרת הליך של תמ"א 38/2 והשיווק החל לאחר שכל דיירי הבניין הוחתמו. ייחודו של הפרויקט טמון בכך שיציע 17 סוגי דירות שונות במגוון מחירים.

במסגרת הפרויקט ייהרס המבנה הישן ובמקומו ייבנה בניין בן תשע קומות הכולל 42 דירות, מתוכן 28 דירות חדשות וחניון תת קרקעי. תמהיל הדירות מגוון מאוד ויכלול דירות 6,5,4,3,2 חדרים, דירות גן, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים. 14 הדיירים הקודמים יקבלו דירות חדשות בנות 4 חדרים, הכוללות חניה תת קרקעית. הפרויקט תוכנן על ידי תימור - שוורץ אדריכלים וצפוי להתאכלס במהלך 2014.

מהחברה נמסר כי, תמהיל הדירות המגוון יאפשר גם לזוגות צעירים ורווקים לרכוש דירה בפרויקט במחיר של מליון ש"ח, בשטח של 55 - 60 מ"ר, עם מרפסת בשטח 10 מ"ר. מחירה של דירת 4 חדרים, בשטח 90 מ"ר, עם מרפסת בשטח 12 מ"ר, הינו החל מ-1.750 מיליון שקל, ומחירה של דירת מיני פנטהאוז בת 5 חדרים, בשטח 118 מ"ר, עם מרפסת בשטח 35 מ"ר, הינו החל מ-2.5 מיליון שקל.

לדברי רותם אברון, סמנכ"ל השיווק בחברת שלום את נתן, "נוכחנו לגלות ביקושים רבים לפרויקטים של תמ"א 38/2 בשנה האחרונה. לשמחתי עיריית רמת גן תומכת ומעודדת פרויקטים אלה ודוחפת להצלחתם למען התחדשות פני העיר, ומתוך הבנה כי אין בה היצע של קרקעות לבנייה. פרויקט ניצני הלל ממוקם בשכונת הלל הותיקה והיוקרתית ברמת גן והידועה בשל מכלול השירותים הקהילתיים והחינוך שבה. בחרנו לשלב בפרויקט תמהיל דירות שנותן מענה לרווקים,זוגות ולמשפחות צעירות, יחד עם דירות גדולות יוקרתיות, המתאימות לקהל משפרי הדיור".

בימים אלה שלום את מנהלת מו"מ מתקדם על שלושה פרויקטים נוספים של תמ"א 38 ברמת גן וגבעתיים. שני פרויקטים נוספים נמצאים בהליכי אישור שונים. 

חברת שלום את נתן היא חברה משפחתית ותיקה העוסקת בייזום ובבנייה של מבני מגורים, מבני ציבור, מתחמי מסחר ומוסדות חינוך. החברה בונה כיום פרויקטים למגורים בראשון לציון, ברמת גן, בגבעתיים, בפתח תקווה ובנתניה ולצד זאת מתמחה ביישום פרויקטי תמ"א 38 תיקון 2 במרכזי הערים.

הדמיה יחסי ציבור

{loadposition google02}