התוספת שתתפרס על 2.5 קומות הכוללות: דירת שלושה חדרים ב – 1.5 מיליון שקל ,2 דירות ארבעה חדרים ב-1.8 מיליון שקל. 2 דירות חמישה חדרים ענקיות (130 מ"ר) ב- 2.4 מיליון. ופנטאהוז בן 170 מטר עם 100 מ"ר מרפסת כולל נוף לים ב-3.5 מיליון שקל.

 

שחף ארליך: "אנו ב NEN נדל"ן נאמנים למשנתנו החברתית. הדבר החשוב ביותר בעינינו בתמ"א 38 הוא חיזוק הבניין. כשאנו בוחנים בניין לתמ"א 38 ראשית אנו נבחן האם ניתן לחזק אותו והאם עלויות החיזוק יאפשרו קיום של פרויקט רווחי. לאחר בחינת החיזוק אנו נציע לדיירים את המקסימום שניתן להציע כשמצד אחד אנו לא מתפשרים על איכות החיזוק ומצד שני אנו מצפים לרווחיות בפרויקט."

 

האנשים שמאחורי NEN


שחף ארליך

בן 39 נשוי + 2.

בעל תואר שני בכלכלה מאוניברסיטת ת"א.

במהלך התואר הראשון הקים שחף את עמותת "חינוך לפסגות" (www.college4all.org). בשנים 1999-2002 שימש שחף כיו"ר העמותה ובמקביל היה יועץ כלכלי לחברות גדולות דוגמת בזק, שם ניהל את "משחק המלחמה" הראשון בארץ, כהכנה להנהלת ודירקטוריון בזק, לכניסה לתחרות בשוק התקשורת. בשנת 2002 הוקם וועד מנהל ציבורי לעמותה בראשות שולה רקנאטי ובהשתתפות אנשי עסקים בכירים ושחף הפך להיות מנכ"ל העמותה. תחת ניהולו גדלה עמותה והפכה מארגון של פרויקט אחד לעמותה חברתית עם תקציב תרומות שנתי של כ-7 מליון ש"ח וכ-800 תלמידים.

בשנת 2006 סיים שחף את תפקידו כמנכ"ל והפך לחבר בוועד המנהל של העמותה, כיום העמותה היא אחד מגופי החינוך הגדולים ביותר בארץ ומונה כ-1700 תלמידים ותקציבו הוא כ-18 מליון ש"ח בשנה חלק הארי מתקציב זה מגיע מתרומות מהמגזר הפרטי.

החל משנת 2006 ועד לשנת 2009 היה שחף שותף ומנכ"ל בחברת ייעוץ כלכלי בשם "הכלכלית" שייעצה לחברות קטנות ובינוניות בתחומי המסחר הטכנולוגיה וביצעה ניתוחים כלכליים רבים לעסקאות נדל"ן. וחיברה הון עם מיזמים כלכלים שונים.

 

ליאור בכר

בן 33 + 2.

בשנת 2002 במקביל ללימודי משפטים ומנהל עסקים במרכז הבינתחומי בהרצליה החל לקדם את עסקיו בתחום המסעדנות כולל הקמת ברים רבים. בשנת 2005 מכר את העסקים שבבעלותו והחל להתמקד בתחום גיוסי הון פרטי ובנקאי, תוך שהוא מלווה עסקים ועסקאות בייעוץ כלכלי וניהולי. בשנים אלה החל להתמקצע בתחום הנדל"ן והתמקד בהשבחת קרקעות לבנייה רוויה במסגרת חברת נדל"ן משפחתית. 

 

החל משנת 2009 חברו השניים לעשייה משותפת והקימו את NEN ניהול והשקעות והתחילו לפעול בתחום התמ"א 38 ובתחום - פינוי בינוי.

 

{loadposition google02}