דניה 38, בניהולו של אילן ניב, תעסוק בייזום והקמת פרויקטים במסגרת תכנית המתאר הארצית תמ"א 38 לחיזוקם של מבנים קיימים במטרה לשפר את עמידותם בפני רעידת אדמה, או לחילופין במסגרת תמ"א 38/2, להריסה ובנייה מחדש של בנייני מגורים שלא נבנו בהתאם לתקן הישראלי לרעידות אדמה.

במסגרת פעילות זו, תפעל החברה לאיתור בנייני מגורים הטעונים חיזוק, התקשרות עם דיירי הבניינים לביצוע עבודות החיזוק וזאת, תמורת קבלת וניצול זכויות בניה נוספות, וכן לקבלת מימון וההיתרים הנדרשים לביצוע עבודות החיזוק.  דניה 38 תבצע את עבודות החיזוק, את הקמת יחידות הדיור הנוספות, וכן שיווק ומכירה של יחידות הדיור הנוספות שיוקצו לחברה במסגרת ההתקשרויות עם דיירי בניינים.

{loadposition google03}

ניב, בעל ניסיון רב שנים בתחום הבנייה, היה אחראי במהלך שנות עבודתו בדניה סיבוס על פרויקטים גדולים של החברה בחו"ל. במהלך השנתיים האחרונות כיהן ניב כמנכ"ל חברת דניה סיבוס רוסיה והיה אחראי בין היתר על הקמת קניון אפי מול. טרם לכן היה אחראי על פרויקט הקמת קניון קוטרוצ'ן ברומניה. בנוסף, גייסה החברה לשורותיה כ"א מיומן ובעל ידע וניסיון רחב היקף, בתחום יזמות נדל"ן בישראל.

 

רונן גינזבורג, מנכ"ל דניה סיבוס אמר כי, במסגרת האסטרטגיה העסקית של דניה סיבוס להרחבת תחומי פעילות נוספים הסינרגטיים לפעילותה העסקית תוך, הגדלת מקורות הרווחיות והצפת ערך למשקיעים השלימה לאחרונה דניה סיבוס את רכישת אפריקה ישראל מגורים, הקמת חברת פורמה, הקמת דניה 38  ונוסף, בחינה של אפיקי פעילות, שיתרמו להפיכתה של החברה למובילה בישראל, באספקת פתרונות כוללים בכל תחומי פעילות הנדל"ן  -  יזמות למגורים, קבלנות, תשתיות ותמ"א.

לדבריו של גינזבורג מרבית המבנים בישראל שנבנו עד שנת 1980 אינם עומדים בדרישות התקן הישראלי לעמידות מבנים בפני רעידות אדמה. ולכן הקמת דניה 38 הינה מענה מקצועי, אמין ובעל חוסן פיננסי לצורך שנוצר בשוק לחיזוק המבנים. דניה סיבוס, שזיהתה את הפוטנציאל העסקי הגלום בתחום זה, באמצעות מגוון זרועות הפעילות הסינרגטיים שבקבוצה, תהפוך לשחקן מוביל בתחום זה".

בתמונה: רונן גינזבורג צילום: רמי חכם

{loadposition google02}