החברה השלימה החתמת 4 בניינים ברחוב קהילת ורשה בשכונה, והיא נמצאת במו״מ מתקדם להחתמת עוד תשעה בניינים ברחוב, ליישום פרויקט התחדשות עירונית נוסף באזור.

בפרויקט הנוכחי של החברה ברחוב קהילת לודג׳ חברת אנגל משאבים בשיתוף עם פריבלון החלה בהריסת ששת המבנים במתחם פרויקט הדר ויוסף, במסגרתו היא תבנה ששה בניינים חדשים, ותבצע את הפיתוח הסביבתי באזור לשדרוג משמעותי של תושבי השכונה.

שכונת הדר יוסף ממוקמת בצפון מזרח תל אביב בצמוד לשכונות מעוז אביב ונאות אפקה. השכונה נוסדה בשנת 1946 והיא מאופיינת בבנייה נמוכה. השכונה סמוכה למקורות תעסוקה כמו קריית עתידים ואזור התעסוקה של בני ברק, אזורי בילוי כמו פארק הירקון ומרכזי קניות כמו קניון איילון, מתחם הלח"י בבני ברק ועוד. השכונה הוכרזה כמתחם המיועד לפינוי בינוי ובשנים הקרובות צפויים לצאת לבנייה פרויקטים נוספים.

לדברי אלי גבאי, מבעלי השליטה באנגל משאבים, "אנו גאים לבסס את מעמדנו כחברת ההתחדשות העירונית המובילה בשכונת הדר יוסף, עם פרויקט שכבר יצא לדרך, ופרויקטים נוספים בתכנון. מדובר באחת מפנינות הנדל״ן של צפון תל אביב, עם קרבה לפארק ונגישות גבוהה, ובפרויקטים באזור אנחנו מיישמים את ניסיוננו רב השנים בתכנון והקמה של פרויקטים גדולים".

אנגל משאבים בנתה מאז הקמתה בנתה למעלה מ-10 אלף יחידות דיור. הקבוצה בונה ומנהלת נכסים רבים ברחבי הארץ, ובהם נכסים מניבים, משרדים ובנייני מגורים. הקבוצה מבצעת בין היתר פרויקטי התחדשות עירונית.

בנוסף לפרויקטי ההתחדשות העירונית בהדר יוסף, אנגל משאבים נמצאת בהליכי קידום התחדשות עירונית גם בבניין נוסף בבת ים (תמ״א 38 תיקון 1), לקראת קבלת היתר בניה.