מדובר בבניין שבמקור היו בו 3 קומות עם 6 דירות ללא חניה ומעלית. לבניין המקורי נוספו 6 דירות חדשות. במסגרת ההתחדשות חוזק הבניין כנגד רעידות אדמה ולדירות הקיימות התווספו ממ"ד בשטח של כ-12 מ"ר ומרפסת בשטח של כ- 8 מ"ר. כמו כן נוספו לבניין מעלית ו-9 מקומות חניה, ובוצעה החלפת כל התשתיות של הבניין (מערכות ביוב ומים, חשמל ציבורי, מערכות כיבוי אש, אינטרקום צבעוני, לובי חדש ומודרני, חדרי משאבות, אשפה וגז).

מרגע העלייה לקרקע השלימה החברה את הבנייה ב- 17 חודשים בלבד ועתה בעקבות קבלת טופס האכלוס, הדיירים החדשים יוכלו לקבל את דירותיהם החדשות. פרויקט זה מצטרף לשלושה פרויקטים נוספים שהחברה כבר אכלסה ברמת גן ברחובות האמוראים, פנחס רוטנברג והירדן.tama3826817a

לדברי יקי יצחקי, מנכ"ל חברת כרכם מקבוצת א. וייס המתמחה בהתחדשות עירונית "אנו גאים לקראת אכלוס של פרויקט התחדשות עירונית נוסף ברמת גן. האתגר בפרויקט מסוג זה של חיזוק ותוספת דירות הוא היכולת לעשות את העבודה עם הפרעה מינימלית לחיי הדיירים שחלקם נשארים לגור בבניין לאורך התקופה הזו. בימים אלו אנו מנסים לקדם פרויקטים נוספים בעיר הנמצאים בשלב החתמת דיירים ותכנון ראשוני."

את הפרויקט תכנן משרד אדריכלים חורש לרייה, מהנדס הקונסטרוקציה הוא רועי קלע. בחברה ציינו בסיפוק את שיתוף הפעולה מצד מחלקת ההנדסה בעירייה שסייעה בקבלת טופס האכלוס למרות החופשה.