המהלך יכלול בין היתר: שיפוץ והחלפת התקרה בשדרה 3, חידוש מתחם האוכל והחלפת התקרה, חידוש ושדורג התאורה ומערכות מיזוג האוויר וכן שיפוץ כללי בכניסה לאולמות הקולנוע לטובת שיפור הנראות וחווית הבילוי והקניות. במסגרת המהלך יערוך הקניון שינוי בתמהיל החנויות, בין היתר בכניסתן של רשת האופנה המובילה, forever21, שתעבור לשדרה השלישית עם סניף שישתרע על שטח של כ –1,400 מ"ר, פתיחת סניף קפה לנדוור המשתרע על שטח של כ- 300 מ"ר . כמו כן רחבות הכניסה של בתי הקולנוע שבקניון יעברו שיפוץ כללי מהיסוד שיכלול: מיצוב מחדש של הרחבות והפיכתן לרחוב מעוצב ,הרחבת בתי הקפה והמסעדות ובנית פאב חדש במתחם.

לדברי דודו שגיא מנכ"ל הקריון: " חידוש ושיפוץ הקניון הינו מהלך אסטרטגי הנועד להמשיך לטפח ולהתחדש גם בנראות, בחוויה וגם עם תמהיל של מותגים מובילים".

לדבריו: "הקריון ממשיך להוביל בחדשנות וביצירת חווית קניה ובילוי ייחודיים לכל המשפחה, אנו ממשיכים לבצע שינויים רבים וזאת לקראת כניסתן של רשתות בינל' מובילות וכן לחידוש החנויות הקיימות."

עוד מסר שגיא: "אנו נמשיך לחזק את הפעילות בתחום האופנה, המזון והבילוי בקניון, במטרה להמשיך להיות מובילים ומוקד משיכה אזורי".

הקריון , הנמצא בבעלות קניוני מליסרון, הינו מרכז העסקים הגדול והמוביל ביותר בצפון. הקריון הוקם בשנת 1989 ומשתרע על שטח של 42 אלף מ"ר, מדי יום מבקרים בו כ-30 אלף איש.

בקריון פועלים למעלה מ-350 עסקים, ביניהם רשתות ומותגים מהמובילים בארץ: מנגו, זארה, h&m, המשביר לצרכן, סופר פארם, אופיס דיפו, ספורט ורטהיימר, לי קופר, גולברי, גולף, קסטרו, קרוקר, רנואר, פול אנד בר, קדס קידס, סליו, פוקס, ML, הוניגמן, זארה, סווטש, רויאלטי, אופטיקנה, אירוקה, הבורסה לתכשיטים, ורדינון, שטיחי כרמל, גולף&קו, שקם אלקטריק, פוקס הום, ד"ר גב, ללין, ארומה, קפה גרג, קפה הילל ועוד. כמו כן, פועלים בקריון 16 אולמות בתי קולנוע כולל אולם איימקס, בנקים וכו'. לרשות המבקרים בקניון עומדים 3,300 מקומות חנייה- וכעת גם מערכת נוחה לאיתור חניה.

{loadposition google02}