המרכז המסחרי ישתרע על פני כ- 20,000 מ"ר ויכלול שטחי מסחר, משרדים, מרפאות וחניון. עלות המגרש- 25,000,000 שקל + מע"מ.

שאול לוטן, מנכ"ל קבוצת משולם לוינשטיין אמר כי: "אנו צופים, שמרכז ה-LEV יהפוך ללב האזור, יהיה לחלק אינטגראלי של מתחם השכונות החדש, ויעניק שירות מיידי ואיכותי לכל אזור ישובי דרום השרון, הודות למערכת המחלוף החדשה של צומת רעננה כפר סבא".

המגרש המיועד להקמת המרכז המסחרי ממוקם בשטח של שכונת הזמר העברי (מתחם 60) ובחיבור שבין שתי השכונות החדשות והגדולות של כפר סבא הירוקה ובצמוד לחלקו המזרחי של מחלף כפר סבא רעננה צפון. אדריכלי הפרויקט: קובי לויצקי וגיא גולדשטיין, ממשרד האדריכלים ברעלי לויצקי כסיף BLK

הקבוצה מתחילה בימים אלה בפעילות של שיווק השטחים וכבר ידוע לה על מספר חברות שהביעו עניין במתחם. בין היתר ישווקו במרכז שטחי מסחר לסופרמרקט, לחנות פארם, לחניות מותג ,בתי קפה, מסעדות, לחניות בוטיק ולמכלול חניות נוחות אשר ישרתו את קהילת התושבים המקומיים מדי יום. במתחם מתוכנן חניון גדול , כאשר בכוונת הקבוצה להתחיל בהקמת המרכז בתוך מספר חודשים.lev9913b

שרון בן צבי, סמנכ"ל השיווק של קבוצת משולם לוינשטין אמרה כי: "מבדיקתנו עולה כי תושבי השכונות הסמוכות למרכז המסחרי, 23,000 איש בסביבה המיידית, מאופיינות על פי רוב באוכלוסייה ממעמד סוציו אקונומי גבוה, משפחות צעירות, אקדמאים עם ילדים והורים מתבגרים אשר מגיעים לגור בסמוך אליהם. מדובר באוכלוסיה איכותית ואנו בוחנים בקפידה כיצד להתאים להם באופן מדויק, את השירותים וה-LIFE STYLE – הנכון של המתחם. אנו מתייחסים לדגשים שישרתו את ההורים, הילדים ובני הנוער וכן את האוכלוסיה המתבגרת, על מנת שלכל פילוח באוכלוסייה יהיה מגוון רחב של הנאות וחויית קניה איכותית מדי יום. אנו מאמינים בדיוק, בנוחות וביעילות. כמו כן אנו מתכננים שטחיי משרדים ומרפאות.

אלון מרמלשטיין, סמנכ"ל הפיתוח העסקי של קבוצת לוינשטין, אמר כי: "רכישת מתחם הקרקע והקמת המרכז המסחרי תואמת את אסטרטגיית החברה בהקמת נכסים מניבים איכותיים בתחומי המסחר, משרדים, תעסוקה והתעשיה".