ויהווה מוקד משיכה לאוכלוסייה הסובבת את האזור והן לתיירות סופי השבוע. על פי התחזיות בקניון צפויים לבקר מדי יום כ – 10,000 מבקרים והפדיון השנתי יסתכם בכ – 300 מיליון שקל בשנה.

הקניון יפעל שבעה ימים בשבוע ומשתרע על כ-16 דונם. שטח המרכז כ- 12,000 מ"ר, כאשר בקומת הקרקע מתרכזות רוב חנויות האופנה, הרשתות ואף מותגים מקומיים חזקים ובקומה הראשונה יש כ- 4,000 מ"ר של שדרת בילויים ומסעדות, מיני פארק גדול לרווחת המבקרים וכן את הסטריט מרקט שהינו שוק איכרים מקורה עם מגוון דוכני מזון וביניהם קצביה, דוכן גבינות מכפר יהושע, מאפייה ייחודית מבית "אווה ובתיה", דוכני פירות וירקות שיבוליהם גדלים בעמק יזרעאל ועוד.

תמהיל החנויות במרכז מורכב מנושאי מסחר התואמים את האופי התיירותי של הסביבה, תוך מתן פתרונות הולמים לשירותים שונים הנצרכים על ידי תושבי האזור. בין העסקים שנמצאים במרכז ניתן למנות את: קסטרו, פוקס, סופר פארם, טריומף, אימפוריום סקאל, דלתא, קרוקס, ספורט ורטהיימר, גולברי, מתאים לי, ג'אמפ, שבו ארט, גולף, גריפ, סודות מתוקים – קרין גורן, סמסונג, טופ טן, הודיס, טו גו, ניין ווסט, סולוג, באג מחשבים, ללין, תמנון, קפה לנדוור, קפה גרג, לה גופרה, ארנולדס מסעדת שף, מסעדת קינג ג'ורג' ועוד.street1913a

דמי השכירות למ"ר מסתכמים בממוצע בכ-200 שקלים למ"ר.

מספר המועסקים בכלל החנויות במרכז יעמוד על כ-500 עובדים והפדיון השנתי צפוי להסתכם בכ-300 מיליון שקל. במרכז צפויים לבקר מידי יום מספר רב של אלפי מבקרים ועשרות אלפים במהלך סופי השבוע.

במתחם יפעלו כ- 500 מקומות חניה לרשות המבקרים. המרכז נבנה בסגנון לייף סטייל, רחוב ישראלי מעוצב ומושקע הכולל אלמנטים עיצוביים יחודיים. השאיפה הייתה ליצור אווירת רחוב אוטנטית ולכן כל חזיתות החנויות שונות זו מזו, גבהי הוויטרינות משתנים ואף חנות לא דומה לשכנתה.

שדרת המסעדות מרכזת מסעדות מהשורה הראשונה כאשר חזיתות המסעדות נמצאות מול הסטריט פארק שהינו פארק פתוח למבקרים ובחלק המערבי נבנתה מרפסת דק לכל אורך שדרת המסעדות אשר צופה לעבר השדות המוריקים של העמק.

הסטריט פארק נבנה באווירה של שוק בינלאומי עם תקרה גבוהה ומערכות חשופות, סגנון אשר משלב סגנון תעשייתי עם סגנון ארט מודרני. כל דוכן הינו דוכן נושאי ומעוצב בצורה שונה, דבר אשר תורם לייחודיות ולססגוניות השוק.

הפרויקט נמצא בבעלותם של היזמים: בכפ מרכזים מסחריים - החברה המנהלת את היזמות בשליטתו של יוסי פייט-51 אחוז, עורלק תעשיית עורות בע"מ בשליטתו של אלי לבן -40 אחוז, דביר בלליס יזמות בע"מ בשליטתו של שבתאי בלליס-9 אחוז.

{loadposition google02}