בין המתחמים שיוקמו: מועדון כושר מרשת גרייט שייפ עם בריכת שחייה על הגג, ומועדון ריקודים חדשני המעוצב בסגנון מועדון הפורום. מועד סיום הפרויקט והשקתו נקבע עד לדצמבר 2014. מתחם One באר שבע מתפרש על פני שטח מסחרי בנוי על כ-23,000 מ"ר. בימים אלה המתחם מתרחב ומצרף עסקים נוספים וחדשים. 

לדברי מיכל בשור, מנכ"לית רשת מרכזי One המנהלת 13 מתחמי קניות ובילוי ברחבי הארץ : "מרכז קניות One באר שבע הינו מתחם אטרקטיבי ומצליח באזור הדרום והנגב ופונה לכלל קהלי היעד עם מגוון רחב של רשתות, בית קולנוע , מותגים ייחודים, מסעדות ובתי קפה. כחלק מביסוס וחיזוק המרכז בתחרות החדשה שנוצרה בבירת הנגב אנו משדרגים את המרכז ומציבים סטנדרטים חדשים למסחר. אני מאמינה כי התרחבות ב- Oneתעשיר את חווית הבילוי ותמצב את המתחם כמוביל את תרבות הקניות והבילוי בעיר באר שבע"

מתחם קניות One בבאר שבע הוקם בשנת 2007 ומספק חווית בילוי וקניות לתושבי הדרום והנגב. המתחם מתפרש על פני שטח של 70,000 מ"ר כאשר שטח מסחרי בנוי כ-23,000 מ"ר. מתחם האופנה כולל רשתות מובילות ומותגים ייחודיים בניהם: מנגו, קסטרו, רנואר, פקטורי 54, פול אנד בר, טויס אר אס וטוונטי פור סבן. בתחום המזון ישנם בתי קפה מגוונים כמו רשת קפה קפה, מסעדת הספרייה, קפה הילל, מסעדת ההמבורגרים בלאק ועוד.

כיום מרכז קניות One מתרחב בבאר שבע ומצרף עסקים חדשים להעשרת חווית הבילוי. מתחם One ממשיך להוות תחרות בשוק וניצב כשחקן פונקציונאלי וחזק ולשם כך החליטה קבוצת פישמן להרחיב ולבנות על גג המתחם את מועדון לילה- Draft שיארח הופעות חיות וליין מוסיקלי מגוון לצד תפריט עשיר ובריא ולידו יוקם מועדון הכושר הפופולארי Great shape שיהיה מאובזר ויעניק מגוון שיעורי ספורט למיניהם בתוספת בריכת שחייה על עיצובם הייחודי מועדוני הפורום הופקד האדריכל ניר פורטל.

כחלק מחיזוק קהל המבקרים במרכז נפתח השבוע בניין הדיור הממשלתי בין שלוש קומות במתחם One בגודל 2000 מ"ר והוא פועל במרכז ויגרום לתנועה משמעותית של כ- 400 לקוחות ביום. הבניין יכיל אגפי גבייה עירוניים ואגף של הוצאה לפועל.

One, חברת הניהול של מרכזי הקניות של קבוצת פישמן הנה חברה בעלת מוניטין עשיר בתחום הנדל"ן מרכזי הקניות והבילוי. רשת מרכזי One מונה כיום 13 מרכזי קניות בפריסה ארצית אשר שטחיהם עומדים על למעלה מ- 200,000 מ"ר שטחי השכרה.
כחלק מפעילותה אחראית החברה לניהול השוטף של המרכזים, מרמת הניהול המסחרי, התפעול וכלה בשיווקם. סוד ההצלחה של חברת One הינם מיקומים נגישים ללקוח בלב הפריפריה ויצירת השילוב הנכון של תמהיל, מגוון, חנויות גדולות וייחודיות ומחירים אטרקטיביים.

קבוצת פישמן הינה אחת מחברות היזום והניהול מהגדולות והחזקות בישראל עם השקעות בתחומי נדל"ן, תשתיות, תעשיה, מסחר, תקשורת לוגיסטיקה והייטק. החברה מטפלת בלמעלה מ- 5 מיליון מ"ר של שטחי השכרה בארץ ובחו"ל באמצעות החברות: JEC כלכלית ירושלים ,IBC מבנה תעשייה ודרבן השקעות.