באזור המסחר והתעשייה של רמת ישי , בעלות של כ-10 מיליון שקל. הקרקע מיועדת לבניית פארק תעשיות חדש ברמת ישי שיכלול מרכז לוגיסטי מקצועי,שטחי מסחר ומשרדים. היקף ההשקעה הכולל הצפוי בו יעמוד על כ-100 מיליון שקל.

תכנונו של פארק התעשיות מסתיים בימים אלו והוא צפוי להיפתח לקהל בשנת 2015. שטח הפארק צפוי לכלול כ- 30,000 מ"ר שיכללו כ- 8,000 מ"ר של מרכז לוגיסטי מקצועי בגובה 12 מטר, ושטחי מסחר, משרדים וחניות בשטח של כ- 22,000 מ"ר.

עידית ראובני, מיזמי הפרוייקט: " הבנייה הענפה באזור התעסוקה רמת ישי, הפיתוח המאסיבי של מערכות הכבישים הארציות והאזוריות והמשך בנייתו של כביש 6 צפונה, יתנו אותותיהם על המפה הכללית של הצפון ושל עמק יזרעאל, דבר אשר ישפיע ישירות על התפתחות האזור והפיכתו למרכז אזורי בעל נגישות גבוהה וכל זאת תוך המשך בגידול כמות האוכלוסין והתפתחות מחירי הנדל"ן."

הפארק החדש יוקם ליד המרכז המסחרי החדש של רמת ישי- "סטריט מול רמת ישי" גם הוא בבעלותם של שלושת היזמים אלי לבן, יוסי פייט ועידית ראובני.

"סטריט מול רמת ישי", בניהולה של עידית ראובני, צפוי להיפתח לקהל הרחב בחודש יוני הקרוב ויכיל מעבר לשדרת המסחר המשופעת במיטב הרשתות הארציות גם את ה"סטריט מרקט", שהינו שוק איכרים מקורה עם מגוון תוצרת הארץ, ושדרת מסעדות ואת ה"סטריט פארק" שיהיה פתוח למבקרי הקניון ללא עלות ויציע חוויה שונה ונעימה למבקרים במהלך ביקורם בקניון.

{loadposition google02}