הקניון יפעל 7 ימים בשבוע ומשתרע על כ – 16 דונם. שטח המרכז כ- 12,000 מ"ר, כאשר בקומת הקרקע מתרכזות רוב חנויות האופנה, הרשתות ומותגים מקומיים ובקומה הראשונה יש כ- 4,000 מ"ר של שדרת בילויים ומסעדות, מיני פארק גדול וכן את הסטריט מרקט שהינו שוק איכרים מקורה עם מגוון דוכני מזון. במתחם יפעלו כ- 500 מקומות חניה לרשות המבקרים. היקף ההשקעה בקניון הסטריט מול עומד על כ- 160 מיליון שקל. הקניון צפוי להיפתח בחודש יוני 2013. 

בשדרת המסעדות ניתן למצוא את מסעדת השף הכשרה של אורי ארנון ארנולד'ס שמפעילה סניף במושב נתיב השיירה הסמוך לנהריה ובנוסף גם את מסעדת קינג ג'ורג' בשטח של כ- 270 מ"ר. 

בקניון יופעל שוק רחוב (סטריט מרקט) שיפעל ששה ימים בשבוע (למעט יום שני) ויציע את מיטב תוצרת הארץ כאשר דוכני המזון במקום ימכרו הן את חומרי הגלם והן מאכלים שיוכנו במקום. השוק יעוצב בהשראת שווקים מצליחים בעולם. היקף ההשקעה במתחם הסטריט מרקט עומד על כ- 5 מיליון שקל. בין היתר ניתן למצוא את רשת "תבליני טוב טעם" שתפתח בנוסף לדוכן התבלינים גם דוכן פירות יבשים ופיצוחים, דוכן גבינות של משק "צאן אל" ממושב ציפורי הסמוך, קצבייה ודוכנים נוספים כגון פרחים, פירות וירקות, דגים, מאפים יינות, פסטות איכותיות וחומרי גלם.

הקניון ממוקם בסמוך לכביש 75 שמחבר בין חיפה לנצרת, ומוביל עימו כ 35,000 כלי רכב ביום לכל כיוון. בעתיד הקרוב כביש מספר 6 צפוי להתחבר לכביש 75 במחלף רמת ישי המתוכנן, כ- 800 מטר בלבד מהקניון. סטריט מול רמת ישי הוקם על ידי מספר יזמים וניהול הקמתו מופקד בידי עידית ראובני ויוסי פייט. הקניון ישמש את האוכלוסייה המקומית כמקום לבילוי ולקניות ויחסוך את הנסיעות למטרות אלו לקריות או לחיפה. מעבר לשירות האוכלוסייה המקומית – יהווה סטריט מול רמת ישי אטרקציה גם לבאים לנפוש בצפון.

בין הרשתות ששכרו שטחים בקניון סטריט מול ברמת ישי:
כ- 600 מ"ר הושכרו לרשת "קסטרו", במחיר של 165 למ"ר. תקופת השכירות הינה לחמש שנים עם תקופות אופציה נוספות. החנות תמוקם בקומת הקרקע של קניון סטריט מול.
כ- 400 מ"ר הושכרו לרשת "פוקס", במחיר של 160 למ"ר. תקופת השכירות הינה לחמש שנים. החנות תמוקם בקומת הקרקע של קניון סטריט מול.
כ- 160 מ"ר הושכרו ל –"אימפוריום סקאל" במחיר של 150 ש"ח למ"ר. תקופת השכירות הינה לשלוש שנים. החנות תמוקם בקומת הקרקע של קניון סטריט מול.
כ- 500 מ"ר הושכרו לרשת "סופר פארם", במחיר של 150 למ"ר.תקופת השכירות הינה לחמש שנים. החנות תמוקם בקומת הקרקע של הקניון.
כ- 450 מ"ר הושכרו לרשת "גולף", במחיר של 150 ש"ח למ"ר. תקופת השכירות הינה לחמש שנים עם תקופות אופציה. החנות תמוקם בקומת הקרקע של הקניון.
כ- 100 מ"ר הושכרו לרשת "ג'אמפ", במחיר של 150 ש"ח למ"ר. תקופת השכירות הינה לחמש שנים. החנות תמוקם בקומת הקרקע של קניון סטריט מול.
כ-60 מ"ר הושכרו לרשת "ללין", במחיר של 180 ש"ח למ"ר.תקופת השכירות הינה לחמש שנים. החנות תמוקם בקומת הקרקע של הקניון.
כ-100 מ"ר הושכרו לרשת "סודות מתוקים - קרין גורן", במחיר של 150 ש"ח למ"ר.תקופת השכירות הינה לחמש שנים. החנות תמוקם בקומת הקרקע של הקניון.
כ-100 מ"ר הושכרו לרשת "גולברי", במחיר של 150 למ"ר.תקופת השכירות הינה לחמש שנים. החנות תמוקם בקומת הקרקע של קניון סטריט מול.
כ-120 מ"ר הושכרו לרשת "סמסונג", במחיר של 170 למ"ר. תקופת השכירות הינה לחמש שנים. החנות תמוקם בקומת הקרקע של הקניון.
כ- 100 מ"ר הושכרו לרשת "היינס", במחיר של 150 ש"ח למ"ר. תקופת השכירות הינה לשלוש שנים עם תקופות אופציה. החנות תמוקם בקומת הקרקע של קניון סטריט מול.
כ- 200 מ"ר הושכרו לרשת "ספורט ורטהיימר", במחיר של 150 ש"ח למ"ר. תקופת השכירות הינה לשלוש שנים עם תקופות אופציה. החנות תמוקם בקומת הקרקע של הקניון.
כ- 200 מ"ר הושכרו לרשת "קפה גרג", במחיר של 200 ש"ח למ"ר. תקופת השכירות הינה לחמש שנים. בית הקפה ימוקם בקומת הקרקע של קניון סטריט מול.
כ- 150 מ"ר הושכרו לרשת "קפה לנדוור", במחיר של 150 ש"ח למ"ר. תקופת השכירות הינה לחמש שנים. בית הקפה ימוקם בקומת הקרקע של הקניון.
כ- 120 מ"ר הושכרו לרשת "לה גופרה", במחיר של 180 ש"ח למ"ר. תקופת השכירות הינה לחמש שנים. הגילדרייה תמוקם בקומת הקרקע של קניון סטריט מול.

{loadposition google02}