"בית עופר" הוא הבניין השני שבונה חברת היזמות, גב יסודות בע"מ, בניהולם של עוז גלבוע וטל בר, במתחם הורביץ ברחובות. הבניין הקודם שיזמה החברה הושכר למרכז האקדמי פרס והיווה את הסנונית הראשונה בפארק התעשייה והמסחר החדש ברחובות.

בית עופר , משתרע על שטח של כ – 8,000 מ"ר ונבנה בהשקעה כוללת של כ 30 מיליון שקל. הבניין נבנה בסטנדרט ייחודי המאפשר לחברות מתחומים שונים לשכור בו שטחים. שליש מהבניין כבר מושכר מראש לחברות היי-טק ושירותים ובהם חברת אייר מייל אקספרס – נציגת הדואר הצרפתי בישראל, RR מערכות וחברת פנטלום.

חברת גב יסודות יוזמת קבוצות רכישה בתחום הנדל"ן המסחרי. הבניין הראשון שחנכה בפארק הינו הבניין בו ממוקם כיום המכרז האקדמי "פרס" , שנבנה בסטנדרט גבוה והותאם במיוחד לצרכי המרכז האקדמי. בנוסף החברה מבצעת ניהול פרוייקטים עבור גופים מסחריים גדולים. פרויקט "בית עופר" הוקם על ידי קבוצת רכישה המורכבת ברובה ממשקיעים פרטיים ובניהולם של עוז גלבוע וטל בר.

בהמשך להצלחתה של החברה במתחם הורביץ ברחובות, מבצעת כיום החברה פרוייקט חדש, "בית גל", אשר גם הוא הוקם ע"י קבוצת רכישה המורכבת ממשקיעים פרטיים.

פרוייקט "בית גל", בדומה ל"בית עופר", הינו בניין המיועד למשרדים בשטח של כ-8,500 מ"ר, נמצא בשלבי בנייה וצפי לסיומו הוא יוני 2013.

בנוסף, בונה החברה את פרויקט "בית נועה" בבני ברק, מגדל משרדים בן 12 קומות המכיל 17,000 מ"ר בעלות של כ-100 מיליון שקל.

צילום יחסי ציבור

{loadposition google02}