עד סוף השנה תשלים דור אלון הקמתם של 10 תחנות חדשות עם מתחמים מסחריים מרביתם תחת המותג "אלונית". בשנים האחרונות צמחה הרשת בקצב מהיר ומספר התחנות בחברה כמעט הוכפל, עם תוספת של כשבע תחנות בשנה.

השלמת המהלך יביא לכך שתחנות החברה יתפרסו על כל הארץ מהצפון עד הדרום כך שלקוחות החברה יוכלו לקבל שירות בכל רחבי הארץ.הסניפים החדשים שיפתחו השנה יהיו במעלות, כרמיאל, נהריה, עכו, ראשון לציון, פתח תקוה, אשדוד וכביש הערבה.


בנוסף נמצאת החברה בשלבים מתקדמים של פתיחת עמדות בטר פלייס בכ-10 מתחמים שלה. לקראת סוף שנה זו אף צפויה החברה לשלב עמדות אלו במתחמים שלה בכביש 6.


החברה אף ממשיכה לפעול ולהתפתח בתחום חנויות המזון שלא בתחנות הדלק. בחודש אוגוסט עומדת החברה לפתוח חנות סופר אלונית במסגרת המתחם המסחרי המוקם בצומת צמח מדרום לכנרת. החנות בגודל של כ 1000 מ"ר ובהשקעה של כ-4 מש"ח תשרת את תושבי הסביבה ואת הבאים לבלות באיזור הכנרת והצפון.


לדברי ישראל יניב, מנכ"ל דור אלון: "דור אלון בוחנת כל הזמן פתיחת סניפים נוספים כחלק מאסטרטגיית ההתרחבות ושמירה על מעמדה כרשת חנויות הנוחות הראשונה והמובילה בישראל עם תחנות דלק בפריסה ארצית מצפון ועד דרום".


דור אלון הינה אחת מ-4 חברות הדלק הגדולות בישראל, מפעילה ומשווקת דלקים ומוצרים אחרים, ב-198 מתחמי תדלוק. החברה נערכת לארוע חשוב לחברה -פתיחת התחנה המאתיים והחנות המאתיים.

 

צילום: יחסי ציבור

 

{loadposition google02}