רשת הנעליים הבינלאומית FLY FOOT שכרה חנות בשטח של כ – 68 מ"ר, למשך 3 שנים, עם אופציה לשלוש שנים נוספות. דמי השכירות יעמדו על 24,412 שקל לחודש או 8 אחוז מהפדיון.

חנות נוספת שנפתחה בקרוב בקומה הראשונה בקניון רחובות היא חנות אופנה "בא מאהבה", אשר מציעה פריטי אופנה לנשים. החנות הושכרה לשלוש שנים עם אופציה ל-4 שנים נוספות ודמי השכירות יהיו 20,531 שקל לחודש או 8 אחוז מהפדיון.

 

גם רשת דוכני היוגורט YOGO שכרה דוכן בקומה הראשונה. שטח המקום – 10 מ"ר ותקופת השכירות עומדת על 3 שנים עם אופציה לארבע שנים נוספות. בעלי המקום ישלמו דמי שכירות של 14,000 שקל בחודש או 8 אחוז מהפדיון.

 

.במתחם החדש נפתח גם דוכן "טופ גאדג'ט" לאייפדים ומוצרים נלווים לסלולרים. תקופת השכירות עומדת על ארבע שנים עם אופציה לשלוש שנים נוספות. דמי השכירות יהיו 15,000 שקל בחודש או 2 אחוז מהפדיון.

 

דוכן נוסף נפתח בקומה הראשונה בקניון רחובות - DASHING DIVA לפרנץ ומניקור. שטח הדוכן 12 מ"ר והוא הושכר לתקופה של שלוש שנים עם אופציה לארבע שנים נוספות. דמי השכירות יעמדו על 14,000 שקל בחודש או 8 אחוז מהפדיון.

 

מנכ"ל קניון רחובות, יהודה אורן: "קניון רחובות מציע ריכוז של מותגים מובילים ברמה ארצית ובינלאומית. בעקבות הרחבת הקומה הראשונה אנו צופים פתיחה של עשרות חנויות ודוכנים נוספים במקום".

 

בקניון רחובות, מקבוצת בריטיש-מליסרון, פועלים כיום 170 עסקים, ביניהם מותגים בינלאומיים וישראלים מובילים, בהם: סופר פארם, רשת H&M, רשת פיילס האמריקאית, אמריקן איגל, טימברלנד, המשביר לצרכן, קפה גרג, קרוקס, אלדו ועוד . מעל הקניון מתנשא מגדל משרדים בו שוכנת עיריית רחובות על כל אגפיה, מרפאת קופת חולים כללית ולאומית, משרד הרישוי, התחנה המרכזית של אגד, בתי קולנוע ועוד.

 

{loadposition google02}