בניין 11, אשר נבנה כמו המבנים האחרים בפארק על ידי אפריקה ישראל נכסים נהנה מסביבה קיימת המתוכננת כקמפוס סגור ופעיל. הבניין מתוכנן על שטח של כ-20,000 מ"ר (בשני שלבים) ועוד כ- 15,000 מ"ר חניונים תת קרקעיים המספקים כ-612 מקומות חניה. המבנה מחולק ל-3 אגפים תכנונו הגמיש מאפשר לקחת חלק מקומה, קומה שלמה או אפילו אגף שלם כולל מעליות נפרדות.

 

שרון זאורבך, מנהל חטיבת נכסים מניבים באפריקה ישראל הוסיף כי, אפריקה ישראל נכסים מרחיבה בימים אלה את פעילותה העסקית ברחבי הארץ, בכלל ובפארק ויצמן, בפרט.

 

זאורבך הוסיף כי, קריית המדע הינו פרויקט הדגל של החברה ותחילת שיווקו של בניין 11 נובעת מזיהוי הצורך והביקוש של חברות הייטק וביוטק לבניינים המותאמים לצורכיהן המיוחדים. תכננו הייחודי של בניין 11 מאפשר התאמה וגמישות מכסימלית להקמת מעבדות וחדרים נקיים לחברות אלו. ולראייה בימים אלו אנו נמצאים בטיוטת סופיות של חוזים עם חברות שונות בהיקף של כ-4,000 מ"ר".

 

נתונים כלליים על בניין 11

החברה מצוינת כי הבנין מתוכנן ברמת גימורים גבוהה במיוחד

• שילוב של קירות מסך, אלומיניום וחיפוי אבן

• לובי כניסה ולובי קומתי מפוארים

• אטריום פתוח בעל חלל מרשים לכל גובה הבניין

• גשרי מעבר בין הקומות לשמירה על מרחבים פתוחים ועל גמישות בשימוש

• תקרות גבוהות המאפשרות גמישות מכסימלית בתכנון והקמת מעבדות חדרים נקיים

 

הבניין מתוכנן כמבנה עתיר מערכות מתקדמות:

בבניין 11 הושקעה מחשבה רבה על מנת להתאימו באופן מכסימלי לצרכי חברות הייטק וביוטק. התכנון משלב פירים פנויים בהיקף הבניין למטרות ייעודיות ומערכות חדרים נקיים. ובנוסף: מיזוג אויר, מערכות בקרה, מערכות בטיחות אש, מעליות מהמתקדמות בעולם.

 

פארק המדע בקרית ויצמן בנס ציונה נחשב לאחת מסביבות העסקים המתקדמות בישראל. הפארק הוקם על ידי אפריקה ישראל נכסים כפארק ייעודי המשרת חברות הייטק וביוטק, כיום יש בפארק כ- 60 חברות המובילות בארץ בתחומן. הפארק בנוי כמתחם סגור המעניק מכלול שירותים לחברות הכוללים אחזקה, שמירה, צוות טכני וכו' . בפארק המדע שטחים ירוקים רבים, מדשאות, חניון תת קרקעי ומגוון שירותים.

 

הדמיה: יחסי ציבור

 

{loadposition google02}