מבין הפארקים המדוברים ניתן למנות את קריית שדה התעופה (איירפורט סיטי), שוהם, מודיעין, קיסריה ועוד – כולם מקומות יפים, נגישים, ואפילו יוקרתיים.

 

הסיבות למעבר נעוצות בדרישות להתחדשות עירונית באותם אזורי תעשייה מיושנים והסבתם ללופטים סקסיים של מגורים, תרבות ובילוי. אם אתם מחפשים סיבה נוספת, הרי שימי המחסנים המצ'וקמקים עוברים מן העולם.

כל חברה בסדר גודל בינוני ומעלה נדרשת ליעילות מרבית ולתחרותיות בתחומים בה היא פועלת. התוצאה: מרכז לוגיסטי משוכלל וגבוה המאפשר שטח אחסנה נרחב למלאי ושינוע מהיר של סחורה.

 

{loadposition google03}

 

חיסכון בעלויות ובקרה

אם בעבר חברה טיפוסית חילקה את מתקניה בין משרדי מטה בתל אביב לעורף לוגיסטי אי שם, הרי שכיום מרוכזות כל הפונקציות במבנה או קומפלקס אחד היושב בפארק לוגיסטי. אפילו חברות ותיקות ומבוססות ממרכז תל אביב כבר נודדות החוצה. מדובר בסטנדרט אירופאי ואמריקני המאפיין תאגידי מסחר מזה שנים רבות ובראשו איחוד מטה החברה (מנהלים ופקידים) עם שלוחות האחסנה והשילוח. המשמעות: חיסכון בעלויות ובקרה.

אותם מרכזים חדשים ממוקמים בנקודות אסטרטגיות בפריפריה של גוש דן, בסמוך לכבישים ראשיים ועם גישה נוחה לנמלי האוויר והים. הפארקים הלוגיסטיים עצמם מתוכננים בקפידה כמרכזי עסקים הטובלים בצמחייה ירוקה ומלווים בשטחי מסחר. כתוצאה מכך גם המפה העסקית-נדל"נית משתנה.

 

רגישות עיצובית

קופסה לוגיסטית אינה פרויקט מנוכר ומשמעם: תמהיל מדויק של פרמטרים הכרחיים דוגמת פונקציונאליות, שיטות מידוף, אחסנה ושינוע, הוא כר פורה לאסתטיקה תעשייתית מרהיבה. משרד אורבך הלוי גאה להיות חתום על מספר מבנים שזכו בפרסי עיצוב בזכות שילוב רגישות עיצובית במבנה תעשייתי הנמדד בפרמטרים נוקשים של יעילות תפעולית. בכדי להשיג תוצאה שאפתנית זו אנו נדרשים לשיתוף פעולה עם לקוחותינו ועם צוות היועצים, והכלים שלנו מרובים: דפי סקיצות, גרפים של לוחות זמנים, מודלים וטבלאות תקציב. אנו מתמודדים עם האתגר באמצעות היכרות מעמיקה של הדיסציפלינות הרבות המרכיבות מבנה לוגיסטי ועלויותיהן השונות: תהליכי ייצור, מתקני מידוף וחומרי חיפוי חדישים ומתקדמים. מבני ענק הנראים למרחקים, כאלה המרשימים בפשטותם, משתלבים בסביבתם ומהווים מקור גאווה לבעליהם ולעובדים.

 

"אורבך הלוי אדריכלים מהנדסים בע"מ" – משרד ייחודי ומגוון, המשלב תכנון   אדריכלי עם ניהול טכני הנדסי. המשרד הינו למעשה, תולדה של התפתחות והתאחדות שני מומחים, מתחומים שונים, משני משרדים ותיקים, מהנדסת דפנה בירן ואדריכל אורי הלוי. עם ההתמסרות לחזון והדחף למצוינות, בססו השניים מהר מאוד את מעמדם בענף כמשרד מוערך ויוקרתי. דפנה ואורי מובילים היום את המשרד כבעלים שותפים, כאשר דפנה עוסקת בתכנון ובניהול טכני ואורי מתמקד בעיצוב ובאדריכלות. בין הפרוייקטים ניתן למצוא את בואינג ישראל, בנק קרדיט-סוויס, צים, דודי תדמור ושות', טלי איתן וירון מהולל, צלרמאייר פילוסוף, ש.פרידמן,qualcomm, תחנת הכוח דוראד באשקלון, פארק מדע

 

ביוטכנולוגיה ברחובות ליד מכון ויצמן, חברת דלק, קלאב מד אילת, תעבורהBMW, משרד הביטחון, וולווו, פליינג-קארגו, משרד המשפטים, משרד מבקר המדינה, בנק לאומי, IBM  ו עוד...


הדמויות: יחסי ציבור


{loadposition google02}