• הקניון עתיד לשרת את תושבי יקנעם והמושבים בסביבה, את איזור ההי – טק והתעשייה הממוקם ממול  ואת הנוסעים הרבים החולפים על פני כביש 70. הקניון כולל כ- 15,000 מ"ר שטחי מסחר ו – 5,000 מ"ר משרדים ובו כ- 70 בתי עסק. דמי השכירות בקניון נעים בין 100-220 למטר רבוע. צפי הכנסות כ-  26 מיליון שקל בשנה.

 {loadposition google03}

 

רונן אשכנזי, מנכ"ל גזית גלוב ישראל, אמר : "פתיחתו של מרכז G-6 ביקנעם הינה אבן דרך בהתפתחותה של גזית גלוב ישראל. בשלוש השנים האחרונות עסקה החברה במהלך חסר תקדים של פיתוח , שיפוץ ושדרוג נכסים ופתחה שלושה מרכזים לקהל הרחב  G כפר סבא, G סינמה סיטי ו G צמרת, כאשר G-6 הינו המרכז הרביעי המסיים את פרק הפיתוח הראשון בחברה". עוד הוסיף רונן כי: " G-6 הינו מרכז ייחודי אשר מביא ליקנעם חווית בילוי וקנייה איכותית. המיקום והנגישות של המרכז הינם מהגורמים המרכזיים להצלחתו".

   

בימים אלו נפתח קניון G-6 הממוקם על כביש 70, בכניסה לעיר יקנעם, ביציאה הצפונית ביותר של כביש 6. המרכז שנמצא בבעלות גזית גלוב ישראל (51 אחוז) וחברת ריט 1 (49 אחוז) עבר לאחרונה תהליך שיפוץ, שדרוג והרחבה.

הקניון ישרת את תושבי יקנעם והמושבים בסביבה, את איזור ההי – טק המונה כ – 10,000  עובדים  ומשתרע על שטח של כ –600 דונם והן את הנוסעים הרבים החולפים על פני כביש 70. הקניון בנוי בשתי קומות. קומת קרקע וקומת מסחר עליונה פתוחה.

 

המרכז יפתח בשני שלבים. השלב הראשון – קומת קרקע שנפתחה לקהל הרחב בימים אלו  הכוללת מגוון בתי קפה ומסעדות כגון: ארומה, מקדונלד'ס, בורגוס בר, גרג קפה, דיאנה אקספרס, מאפיית אגמי, גלידת לג'נדה, סנדוויץ בר כרמל ועוד.

 

עוד בקניון עוגנים כגון: מגה בול, ניו פארם, אופיס דיפו, שקם אלקטריק, בנק לאומי וכן מגוון רחב של חנויות כגון: גולברי, נעלי טו גו, הודיס, טופ טן, קרולינה למקה, אורנג', אופטיקנה, ללין, תיק התיקים, סטימצקי, דלתא, לודג'יה, ארטוי, חנות מותגי נשים - לוקו, חנות מותגי גברים – מומנטום, יופי של נעל, ג'יפסי, חידושים במטבח ועוד.

 

השלב השני – קומת המסחר העליונה שעתידה להיפתח בעוד חודשיים וכוללת את המותגים: חנות מותגי הספורט המובילה – אליטל, כפר השעשועים, קסטרו, בית קפה של רשת קפה קפה, מסעדת פרנז'ליקו, מסעדת אוליב ועוד. עוד בקומה השנייה שטח של כ 5000 מ"ר אשר משמש למשרדים.

 

גזית גלוב ישראל העוסקת ברכישה, פיתוח וניהול של נכסים מסחריים בישראל הינה בבעלות  (75 אחוז) של גזית גלוב בע"מ ורונן אשכנזי (25 אחוז) המכהן גם כמנכ"ל החברה.  בבעלות גזית גלוב ישראל 10 מרכזים מסחריים בישראל בהיקף כולל של כ- 220,000 מ"ר שטחי מסחר,  עם בניית 4 מרכזים נוספים הנמצאים היום בשלבי תכנון שונים, תחזיק גזית גלוב ישראל ב – 14 מרכזים המשתרעים של שטח כולל של כ -  270,000 מ"ר שטחי מסחר בישראל. הנכסים אותם מנהלת החברה G  כפר סבא, G בעמק, G-6, G רוטשילד, G   סינמה סיטי,  G תל ברוך, one ,G G two, מרכז חורב  , G צמרת. בין הנכסים בפיתוח: G אילת, G רמת אביב ו – G יבנה.

בידי החברה עתודות קרקע לפיתוח מרכזים נוספים.

 

ריט 1 הינה קרן ההשקעות בנדלן הראשונה שפועלת בשוק ההון הישראלי ומטרתה העיקרית היא לאפשר למשקיעים להיחשף לנדל"ן מניב, תוך חלוקת מרבית התזרים כדיבידנד, ללא שכבת מס נוספת ותוך מתן יתרון של סחירות ונזילות ביחס לאחזקה ישירה בנדלן מניב. ממועד הקמתה רכשה ריט1 20 נכסים מניבים בשווי של כ-1.6 מיליארד שקל, בפיזור של כ-330 שוכרים.  ריט 1 מנוהלת על ידי שמואל סייד, מנכ"ל ריט 1 ודרור גד יו"ר הדירקטוריון. 

 

בתמונה: המרכז המסחרי החדש ביוקנעם צילום: פז בר

 

{loadposition google02}