תוכנית זו למעשה מצטרפת לתוכנית ר"ש 760 שיחד מהוות את אזור התעסוקה של העתידי של רמת השרון, שימוקם בין כביש 2 לכביש מספר 20 (נתיבי איילון).

 

אזור זה יהווה אזור תעסוקה מסחר, משרדים ובילוי שיתוכנן בסטנדרטים מאוד גבוהים  מבחינת בנייה ירוקה ואיכותית ומבחינת נגישות, ויקיף סדר גודל של מעל מיליון מ"ר. המתחם נגיש מבחינה תחבורתית ויאפשר גישה ממחלף הרב מכר המתוכנן מכביש 2, וכן מתוכננת תחנת רכבת מעל איילון צפון שתאפשר גישה נוחה ממזרח.

 

{loadposition google03}

 

תוכנית מ"ק 1000 הוכנה על ידי משרד מזור פירשט אדריכלים, והשמאי יוסף זרניצקי, שערך את טבלאות האיזון ולוחות ההקצאה, שלצורך הוצאת היתר בנייה תוכן תוכנית עיצוב אדריכלי ותוכניות מפורטות לכל מתחם בנפרד.

 

מדרום לתוכנית פועל במקום מתחם הסרטים סינמה-סיטי, שמתוכנן להתרחב בקרוב ולעבור שדרוג בהיקף רחב. כמו כן, מצפון מתוכנן מתחם ציבורי המיועד ליצור עוגן שיאפשר הכנסה של מכללה/שלוחה של אוניברסיטה או שירות ציבורי אחר.

 

מהנדסת העיר אדריכלית טלי שמחה-אליקים ציינה: "אישור התוכנית הוא בשורה גדולה שתאפשר ליישוב להתפתח בקצב מואץ בטבעת ההיקפית של היישוב מבלי לפגוע בצביון הייחודי של העיר, ותאפשר הכנסות ומשאבים אדירים לפיתוח העירוני".

 

ראש עיריית רמת-השרון, איציק רוכברגר, ציין: "לאחר שנים ארוכות אנו יוצאים לדרך עם מתחם עסקים חדש, שימנף את כל האזור מבחינה כלכלית ותחבורתית. מדובר בהישג כלכלי חשוב ביותר, בכך אנו מגשימים היום את החזון הכלכלי של רמת השרון שתהפוך לעיר חזקה עם אזורי מסחר ובילוי משגשגים שיתרמו ויוסיפו לאיכות החיים של כלל התושבים ביישוב".

 

בתמונה: מפת אזור הסינמה סיטי ברמת השרון צילום: יחסי ציבור

 

{loadposition google02}