במסגרת חתימת החוזה אמר גבי אדרי כי: "מגדל האופרה הינו פנינה נדלנ"ית הנמצאת במיקום מנצח ואנו מתכננים לנצל את הפוטנציאל הטמון בנכס ולהשביח את ההשקעה".

אדרי הוסיף ואמר כי: "הרכישה התבצעה כחלק מהאסטרטגיה של החברה להרחיב את פעילותה במרכז הארץ".

{loadposition google03}

המרכז המסחרי כולל 2 קומות מסחר המשתרעות על שטח של 6.5 אלף מ"ר. הרכישה כוללת גם את החניון של הבניין ואת חברות הניהול. בניין האופרה הינו בניין משולב למסחר, מגורים, חנייה ומלון דירות וממוקם במתחם הרחובות הירקון, אלנבי וטיילת הרברט סמואל. חניון הבניין מונה 200 חניות וכיום פועלים במקום הבנק הבינלאומי, בית קפה של רשת ארומה, סניף של בורגר ראנץ', מסעדה וחמישה אולמות קולנוע של 'תיאטראות ישראל'.

בניין האופרה מצטרף אל נכסיה המרכזיים הנוספים של חברה 'אדרי –אל נכסים', בהם מתחם המותגים בדיזנגוף סנטר בת"א וקניון 8 סנטר הנמצא בקריית שמונה.


אדרי-אל ישראל נכסים הינה חברת נדל”ן הנסחרת בבורסה הישראלית, פעילה בתחומי יזום, השכרה וניהול מתחמי נדל”ן מסחריים מניבים. פעילות החברה מתבססת על רכישה, פיתוח והשבחת נכסים מסחריים בתחום קמעונאות בדגש על קניונים. במהלך חודש אפריל 2011 השלימה החברה גיוס אגרות חוב בהיקף 272 מיליון שקל.


אדרי–אל ישראל , הינה בשליטת גבי אדרי, בעל ניסיון של למעלה מ- 20 שנה בתחום הנדל”ן. בשנת 2007 פוצלה הקבוצה לצורך הנפקה בבורסה הישראלית. החברה מחזיקה בנכסים הממוקמים מתל אביב וצפונה עד קריית שמונה מתוכם 33 אלף מ"ר שטחי מסחר, 26.6 אלף מטר לתעשייה וקרקעות לפיתוח בהיקף 6.5 אלפי מ"ר.

משרד עורכי הדין אשר ייצג את אדרי אל הינו וקסלר ברגמן ושות

צילום: יחסי ציבור

{loadposition google02}