משאיות הגיעו לבניין ברחוב שלם 3 והעמיסו את כל הציוד המשרדי, ארגזים והריהוט לכיוון איירפורט סיטי לבניין המשרדים החדש של החברה והירוק כיאה לחברה  שקיבלה ראשונה את תו התקן הירוק המחמיר 5281 לבניה ירוקה בפרויקט חלומות כרכור.

למעבר שתי סיבות עיקריות: הרצון לרכז במתחם עבודה אחד את כל חברות הקבוצה וכן לממש את האג'נדה של הקבוצה בתחום עידוד הבנייה והעבודה ב'סביבה ירוקה'. למבנה באיירפורט סיטי יעברו משרדיהן של שיכון ובינוי הקבוצה, שיכון ובינוי נדל"ן, סולל בונה, סולל בונה ארצות חוץ, שיכון ובינוי אנרגיה מתחדשת, שיכון ובינוי סביבה, יזמות נדל"ן חו"ל, שיכון ובינוי סולאריה והחברות הנכדות של הקבוצה.

{loadposition google03}

טרם הוחלט בחברה האם הבניין ברמת גן, ששטחו הכולל הוא 9,000 מ"ר, יושכר לגופים אחרים או יימכר. במידה שיוחלט למכור אותו, מוערך שוויו ביותר מ-10 מיליון שקל.

באירו פורט סיטי שכרה שיכון ובינוי מבנה בהיקף של כ-14 אלף מ"ר, סמוך לבניין אודיוקודס. דמי השכירות הממוצעים במתחם איירפורט סיטי הם כ-40 שקל למ"ר לחודש. בניין במשרדים יהיה בניין משרדים ירוק הבניין החדש מותאם לסטנדרט GOLD ב-LEED, שיטת המדידה האמריקאית לבניינים ירוקים.

בתמונה: מנהלי שיכון ובינוי עם רב הכותל צילום: סיוון פרג'

{loadposition google02}