במסגרת ארגון מחדש של השירות לעסקים באמצעות בנקאות מתמחה, מרחיב לאומי את פעילותו ופותח מרכז עסקים חדש באזור התעשייה ספיר, הסמוך לכוכב יאיר.

מרכז העסקים ירכז את פעילות העסקים הקטנים מסניפי טייבה, טירה, כפר קאסם וג'לג'וליה, לרבות החשבונות הפרטיים של בעלי העסקים, תוך שימת דגש על שירות אישי, איכותי ומקצועי. במקביל ימשיכו סניפי המקור להעמיד לרשות הלקוחות את שירותי הבנקאות השכיחים, כאשר ניהול הלקוח יבוצע במרכז העסקים החדש.

{loadposition google03}

מהלך זה נועד להעמיק את ההתמחות כך שבסניפים הקמעונאיים יהיה המיקוד על הצרכים והשירותים של הלקוחות הפרטיים (משקי הבית), ואילו במרכזי העסקים יינתן מענה משופר לצרכים הייחודיים של העסקים הקטנים ובעליהם. מרכז עסקים נוסף פועל בהצלחה מרובה בצפון תל אביב ומלווה לקוחות עסקיים מסניפי הסביבה.

במרכז החדש בנוסף הושקעו משאבים רבים בהקמת חדרי ייעוץ אישיים וחדר ישיבות מרכזי, אשר יאפשרו ליועצי הבנק ללוות את העסקים באופן מקצועי ולהעניק להם שירות מיטבי.

הלקוחות אשר יעברו למרכז החדש ייהנו ממעבר חלק במסגרתו תתקיים המשכיות מוחלטת לפעילות הקודמת בסניפם, כשאת מרבית הפעולות יוכלו להמשיך לקיים בסניף.

משה סעד, מנהל מרחב השרון של לאומי, ציין כי למרכז העסקים גויס מנהל סניף בעל מוניטין רב, יחד עם חלק מעובדי המחלקות המסחריות המכירים את הלקוחות,  ואלה ייתנו מענה איכותי ומלא לצרכי הלקוחות.

{loadposition google02}