המגרש ממוקם בלב טירת שלום ומשתרע על שטח של כ- 3.2 דונם.

 

 

לדברי יקי אמסלם מנכ"ל הקבוצה הקמתו של המרכז המסחרי הינה פועל יוצא מהחלטת החברה על הרחבת הפעילות בחטיבת המסחר בחברה. בשלב זה נמצא הפרויקט בשלבי תכנון מתקדמים והוא עתיד להיות המרכז השכונתי הירוק הראשון מסוגו – משלב אלמנטים רבים של הבנייה והקונספט הירוק תוך השמת דגש על חנויות המתמחות באורגני \ ירוק ובוטיק מיוחד. מכאן גם שמו – TERRA מרכז בוטיק ירוק.

 

{loadposition google03}

 

המרכז כולל כ – 1,400 מ"ר בקומת הקרקע + 400 מ"ר בקומה נוספת. בינוי ושימוש בחומרים ירוקים הוא שמשלב בין המבנה לבין הסביבה. בין הדברים הבולטים במרכז ניתן לראות תחנת רענון וטיפול באופניים שכן המתחם ממוקם בסמוך לשמורה הירוקה בנס ציונה. שילוב בעץ ולא בחומרים קשיחים אחרים , שילוב של ריצופים אשר ידידותיים לסביבה.

 

אמסלם אומר עוד כי במרכז מסחרי זה אין בכוונת החברה להוציא שטחים למכירה, אלא להשכרה והוא צופה כי מחירי השכירות במרכז ינועו בין 100 שקל למ"ר ל – 140 שקל למ"ר, וזאת בשל מיקומו הייחודי והאסטרטגי של המרכז המסחרי בשכונה. השלמתו של המרכז צפויה בחודש יוני 2012 והוא עתיד להצטרף אל שאר המרכזים המסחריים אותם מחזיקה הקבוצה: אלמוג סנטר אשדוד,   אלמוג סנטר אריאל ואלמוג סנטר תלמי מנשה.

 

{loadposition google02}

 

  

{loadposition advert1}