המשרדים, כוללים כ- 1650 מ"ר ושלושים חניות. קומת המשרדים ממוקמת ברחוב בן גוריון באשקלון בסמוך לבית החולים ברזילי. המשרדים נקנו בשווי כולל של כ- 10 מיליון שקל

 

 

המשרדים, יוצעו לציבור בקונספט ייחודי של הכל כלול ובחלוקה על פי צרכים, דבר שיאפשר ליחידים ולחברות לשכור משרדים ייצוגיים לשימוש שוטף לתקופות קצרות ובינוניות, על בסיס הצרכים שלהם בפועל בשכירות נמוכה יחסית, שירותי אדמיניסטרציה ושירותים נוספים בהתאמה אישית תוך יכולת שליטה בהוצאות.

 

{loadposition google03}

 

לדברי יזם הנדל"ן, איתי כץ, שהוביל את קבוצת המשקיעים: "אמנם מחירי הדירות מושפעים ממצב רוח וממצב בטחוני אך לאורך זמן ובראייה ארוכת טווח הנדל"ן מאד יציב ונמצא במגמת עליה. מעבר לכך אנו מאמינים כי מצב בטחוני כפי שקיים כיום המו"מ לרכישה גמיש יותר. אם עד היום הטרנד הבולט בענף הנדל"ן היה קבוצות הרכישה לדיור פרטי. לאחרונה חל שינוי במגמה ויותר משקיעים פרטיים בוחרים להשקיע במסגרת קבוצות משקיעים לנדל"ן מסחרי. למרות המצב הבטחוני הרגיש בחרנו להשלים את העסקה ולהביע אמון בשוק הנדל"ן באשקלון".

 

לדברי כץ, מזה כשנה אני עוסק בנושא ומגבש קבוצות משקיעים רלוונטיות לתחום. יותר ויותר אנשים בוחרים להעביר את כספי ההשקעה שיש ברשותם לאפיקים חדשים המתפתחים בתקופה זו. תחום המגורים הפך להיות פחות רלוונטי ואנשים מאמינים שיש צורך למצוא את הדבר הבא.

 

עוד הוסיף כץ, "השקעות בתחום הנדל"ן המסחרי, מאפשרות ללקוחות להשקיע את אותו הסכום ולקבל עבורו תשואה מעולה ברמות של 12 אחוז על ההון ובמימוש ההשבחה להכפיל את ההון." מסביר כץ. "בקבוצות אותן אנו יוזמים ומלווים, אנו מאתרים את הנכס שעשוי להביא את החזר ההשקעה הטוב ביותר עבור המשקיעים שלנו, כאשר הפעילות כולה מלווה על ידי צוות מקצועי (אדריכל, רו"ח, עו"ד וכו') המתמחים בנושא. עד כה, ביצענו רכישות מוצלחות מאד באיזור השרון, בני ברק ופתח תקווה ובימים אלו אנו ממשיכים לרכוש נכסים בפורמט כזה באיזורים נוספים בארץ."

 

"קיימת אפשרות להשקיע במיזמים מסוג זה בסכומים שמתחילים כבר ב-250,000 שקל ובכך ליהנות מהרווח הכספי שייווצר מבלי לנצל את האובליגו האישי בבנק,  מסביר כץ על תהליך ההשקעה. החיבור בין המשקיעים השונים, ובסכומים שונים מאפשר לנו למצוא מגוון רחב יותר של נכסים פוטנציאליים וגם מאפשר לנו לקלוט רבים יותר אל קבוצת ההשקעה."

 

איתי כץ, בעלים של KIG  חברה המתמחה ביזמות, ניהול ופיתוח חדשנות בתחום הנדל"ן, עוסק בפיתוח והשבחת נכסים, הרצאות בתחום יזמות הנדל"ן, ליווי משקיעים ופיתוח עתידי בתחומי נדל"ן חדשניים כאפיקי השקעה.

 

בתמונה: איתי כץ צילום: גידי לויתן

 

{loadposition google02}

 {loadposition advert1}