המתחם משתרע על פני 3.7 דונם ועל פי התכנון, החברה תקים 3,600 מ"ר של מסחר ומשרדים בבניין בן 2 קומות מעל מרתף חנייה. הקרקע נרכשה מחברת האחים גינדי תמורת 24 מיליון שקל

 

 

שכונת גן ראובן גובלת בשכונה הירוקה המוקמת בימים אלה ביבנה. על פי התכנון, בשנים הקרובות יוקמו בשכונה 4,200 יח"ד. השכונה הירוקה תיבנה על פי תקן ירוק של מכון התקנים ועל פי תב"ע הכוללת נספח אקולוגי, לשמירה על איכות הסביבה. הקבלנים מחויבים לתב"ע הירוקה, כתנאי לקבלת היתר. העירייה מצידה מקדמת בשכונה תשתיות ירוקות מתקדמות, כך למשל הקימה העירייה תשתית למערכת פינוי אשפה פניאומאטית – הראשונה מסוגה בישראל, מערכת יקרה ומתוחכמת השואבת את האשפה באמצעות צנרת תת קרקעית, ומכון לטיהור שפכים, כאשר המים הממוחזרים, ישמשו להשקיית אזורי הגינון בשכונה.

 

{loadposition google03}

 

לדברי דן פרנס, מנכ"ל קרסו נדל"ן "למרכז המסחרי יש פוטנציאל רב בעיקר משום שהוא יספק את הצרכים הבסיסיים של אלפי בתי אב. השכונה הירוקה ביבנה מושכת אליה אוכלוסייה ברמה סוציואקונומית גבוהה הכוללת זוגות צעירים ומשפרי דיור". לדברי פרנס "אנו מאמינים מאוד במרכזים מסחריים קטנים ובינוניים בשכונות מגורים ובוחנים כיום מקומות נוספים בשכונות איכותיות ברחבי הארץ". על פי הערכות, דמי השכירות במרכז החדש ינועו סביב 160 שקל למ"ר.

 

את העסקה ליוותה מטעם קרסו נדל"ן עו"ד איריס אוסטרובסקי ממשרד שפיגלמן,קורן,ברק,זמיר ושות'. קרסו נדל"ן פעילה מאוד בתחום המסחרי. החברה מקימה כיום את פרויקט מגדלי הבירה בירושלים. מדובר בפרויקט המוקם בשיתוף עם עופר נכסים בהיקף של 35 אלף מ"ר. על פי הערכות, בניית הפרויקט המיועד למשרדי הממשלה תסתיים במחצית 2012.

 

בנוסף, החברה מקימה מבנה מסחרי בשטח בנוי של 5,000 מ"ר בצומת חולון שהושכר לרשת שופרסל. בשבועות הקרובים החברה תחל בהקמת בניין משרדים מעל קומת מסחר במרכז האזרחי בבאר שבע בצמוד לקריית הממשלה.

 

{loadposition google02}

 {loadposition advert1}