הפעלטון החדש הכולל מתחם ג'ימבורי רחב, ייפתח בקומה העליונה של הקניון ,וישתרע על שטח של 100 מ"ר במחיר של 60 שקל למ"ר.במסגרת החוזה בין קניון מרום לבין הרשת, אשר נחתם לתקופת שכירות של 10 שנים. דמי השכירות החודשיים נאמדים על כ-5000 שקל בחודש.

לדברי צביקה רוזנטל מנכ"ל הקניון:"אנחנו מברכים על כניסתה של רשת הפעלטון לקניון מרום,זהו צעד שנועד לשפר את איכות חוויות הפנאי של קהל לקוחותינו. פתיחת פעלטון חדש מסמלת את המשך טיפוח היתרון היחסי שלנו כקניון מוביל באזור לטובת יצירת תמהיל נכון ואיכותי המשרת את צרכי הקהילה, ונותן מענה אמיתי ומיידי לתושבי האזור".


{loadposition google03}

קניון מרום,מקבוצת קניוני ישראל, שהוקם בשנת 1998, נמצא בשכונת מרום נווה ברמת גן ומאגד שטחי מסחר בהיקף של כ- 6,000 מ"ר הכוללים כ- 40 בתי עסק מתחומים שונים. השוכרים העיקריים בקניון הם:מסעדת הטאבון והמנגל ,מגה בעיר, סופר פארם, בודי שופ, היינס – S-WEAR , קפה ג'ו, קרביץ,גולף, גולף קידס, סטימצקי, בנק דיסקונט,אנטר כלי בית ומתנות,רשת הלב הכחול,רשת מכוני הכושר גו אקטיב , דלתא, ,לורד קיטש,סריגמיש,בורגראנץ' ועוד..

 

רשת פעלטון הינה החברה המובילה בישראל בתחום המשחקיות המפעילה 10 משחקיות ג'ימבורי בפריסה ארצית. משחקיות פעלטון הן מרכזי בילוי ופנאי לכל המשפחה, המציעים מרחב פעילות מאתגר, מעשיר ומוגן עם אינספור הפעלות ואטרקציות חווייתיות לילדים, החל מגיל כמה חודשים ועד גיל 10.משחקיות פעלטון מאפשרות לימוד חווייתי, מפתח ומעצים לילדים -  תוך כדי משחק.

צילום: יחסי ציבור

{loadposition google02}

 {loadposition advert1}