שטח המבנה אותו תרכוש לוינשטין מטבע עומד על כ- 34 אלף מ"ר ועוד כ- 70 אלף מ"ר כזכויות בנייה לניצול בחלוקה הבאה: כ- 32 אלף מ"ר עיליים (עיקרי ושירות) וכ- 38 אלף מ"ר שטחי שרות תת קרקעיים. שטח הקרקע הכולל של החלקה הוא כ- 31 אלף מ"ר.

בכוונת לוינשטין להשכיר את המבנים בשימושים שונים המקובלים באזור – שטחים לחברות הייטק, שטחים לחברות בתחום הפארמה הביומד והביוטק, מחסן אוטומטי, חדרים נקיים וכדומה. כמו כן בכוונת הקבוצה למצות את זכויות הבניה הנוספות במתחם.

לדברי שאול לוטן מנכ"ל קבוצת לוינשטין ובעל השליטה "רכישת הנכס בהר חוצבים מגוונת את תיק הנכסים האיכותי של הקבוצה ואת תחומי פעילותם של השוכרים שלה והיא חלק מאסטרטגיית הקבוצה להגדיל את היקף ההכנסות, הפיזור ותחומי הפעילות באזורי הביקוש. השטחים הבנויים, זכויות הבניה הנוספות בשילוב יכולותיה ההנדסיות והיזמיות של הקבוצה צפויות להשיא הכנסות גבוהות מהמתחם".

בשנת 2003 הוקם המבנה על ידי טבע לשימוש כמפעל החברה. כ- 7,000 מ"ר בשימוש למשרדים ומעבדות בגמר מלא, כ-23,500 מ"ר בשימוש כאולמות יצור עם חדרים נקיים, מחסן אוטומטי, כ-3,300 מ"ר בשימוש למערכות ייעודיות שונות ומוגדר כשטח שירות למתקנים טכניים ועוד חניה פתוחה של כ-200 חניות עיליות לרכבים.

הר-חוצבים הממוקם בצפון-מערב ירושלים, כולל פארק היי טק המשמש כאחד ממוקדי ההייטק הגדולים והמובילים בישראל. האזור מוגדר כאזור פיתוח א' והחברות באזור נהנות מהטבות מס ייחודיות וממענקים.

הפארק מושך אליו חברות הייטק גדולות וחברות מתחום הפארמה והבוימד, סטארט אפים וחממות טכנולוגיות כמו אינטל - מוביל איי, אמדוקס, מדינול, מעבדות רפא ועוד. באזור מועסקים קרוב ל-10,000 עובדים.