המגרש בשטח של כ-3.8 דונם נמצא בצמוד לשדה התעופה הישן ולכיכר התיירות. יוסי אברהמי: "המגרש נמצא באזור שצפוי לשנות את פניו כבר בחודשים הקרובים"

חברת יוסי אברהמי זכתה במרכז של רשות מקרקעי ישראל (רמ"י) לרכישת אחד המגרשים המרכזיים והמבוקשים ביותר באילת. החברה השתתפה וזכתה במכרז של רמ"י לרכישת קרקע בשטח של 3.8 דונם בפארק המרכזי, מגרש הממוקם בצמוד לשדה התעופה ולכיכר התיירות המרכזית בעיר.

ההצעה של חברת יוסי אברהמי עמדה על 13.6 מיליון שקל ויש להוסיף לכך הוצאות פיתוח בסכום של כ-3.3 מיליון שקל ומס רכישה. בחברה מציינים כי למכרז ניגש מתחרה נוסף אולם הצעתו נפסלה.

ייעוד הקרקע של המגרש כיום הוא למסחר. לדברי סמנכ"ל הכספים ביוסי אברהמי צחי דידי: "אנחנו שמחים להמשיך ולבנות את העיר אילת. רכשנו את אחת מהקרקעות המבוקשות והמרכזיות ביותר בעיר. מדובר באזור שצפוי לשנות את פניו כבר בחודשים הקרובים מיד לאחר פתיחת שדה התעופה הבינלאומי רמון ותחילת פינוי שדה התעופה הישן. לאחר שנים של המתנה אילת עתידה ליהנות מתנופת בנייה גדולה במרכז העיר ולאחר פינוי שדה התעופה הישן. זו גם הסיבה שרכשנו את המגרש שצפוי ליהנות מאותו שינוי שיתחולל בעיר כבר בטווח הקצר".

חברת יוסי אברהמי, שבנתה מאות יח"ד באילת בשנים האחרונות, מקדמת כיום מספר פרויקטי יוקרה באילת בניהם פרויקט Golf Gold – בניין של 8 קומות עם 34 יח"ד, פרויקט "התמרים" – בניין בן 11 קומות ובו כ-63 יח"ד וקומת מסחר, פרויקט פארק ים VIP הכולל 40 יח"ד ב-3 בניינים בני 4 קומות כל אחד ופרויקטSEA SIDE שיכלול 200 יחידות דיור וכ-83 יחידות מלונאיות ושטחי מסחר.