מתחם המשרדים OMER HOUSE (על שמה של עומר שמש ז"ל, בת הוד השרון, שנהרגה בהתהפכות אוטובוס בנפאל, באוקטובר 2014) יוקם בדרך רמתיים בלב הוד השרון, וייהנה מגישה קלה ונוחה לצירי התנועה המרכזיים שמקיפים את העיר (כביש 4 , כביש 5, כביש 40 וכביש 531), לחיבור לכביש 6 ולנתיבי איילון ותל אביב ולתחנת הרכבת הוד השרון-סוקולוב במרחק קצר.

על פי תכנית המתאר החדשה (שאושרה ביולי 2017) , דרך רמתיים עתידה להפוך למרכז החדשני והתוסס של העיר הוד השרון, עם תמהיל מגוון של אפשרויות מגורים, תעסוקה, מסחר ובילויים לאורכה. זאת, בנוסף לפיתוח תשתיות תחבורה שיקשרו בין חלקי העיר לקו הצהוב של הרכבת הקלה, ולהקמת רשת שבילים להולכי רגל ורוכבי אופניים.

תכנית המתאר החדשה משמרת את אופייה המיוחד של העיר וכוללת תוספת פוטנציאלית של אלפי יחידות דיור ברחבי העיר בשנים הבאות, בנוסף לכ-1,250 דונם לשטחי תעסוקה ומסחר וכ-1,730 דונם לשטחי ציבור ושטחים ירוקים.

מתחם OMER HOUSE יציע, לראשונה במרכז העיר הוד השרון, שטחי משרדים ומסחר להשכרה בסטנדרט גבוה טריפל A, עם עיצוב מתוחכם ותכנון אדריכלי מוקפד של משרד האדריכלים ברעלי-לויצקי-כסיף. עובדי המתחם ואורחיו ייהנו מסביבת עבודה מתקדמת וסטייליסטית, שטח ציבורי ירוק צמוד, תשתיות ומערכות מתקדמות, 4 מעליות, סטנדרט בניה גבוה ומפרט עשיר, אחריות מלאה של תדהר לניהול המבנה ואחזקתו וקהילה עסקית תומכת.

כאמור, מתחם העסקים OMER HOUSE יתנשא לגובה של 10 קומות, בשטח של כ-1,100 מ"ר כל אחת, מעל קומה מסחרית, המשלבת בתי אוכל וחנויות, בשטח של כ-620 מ"ר עם חזית לדרך רמתיים. הבניין מתוכנן, נבנה וינוהל בסטנדרטים הגבוהים של קבוצת תדהר וחברת ירון שמש אחזקות, בהתאם לתקן בנייה ירוקה. צפי עלייה לקרקע- בזמן הקרוב וסיום עבודות צפוי למהלך שנת 2020.

תדהר עבודות גמר, המתמחה בביצוע עיצוב הפנים ועבודות הגמר וההתאמה במשרדים של החברות המובילות בארץ, תבצע את עבודות הגמר וההתאמה של המשרדים, הקליניקות והחללים המסחריים בפרויקט.