סייברארק (CyberArk), חברת הסייבר הישראלית השנייה בגודלה בעולם, הנסחרת בנאסד"ק לפי שווי של 1.5 מיליארד דולר - היא הדיירת הראשונה בפארק המשרדים החדש של מליסרון.

בטקס הנחת אבן הפינה נכחו הבעלים ויו"ר חברת מליסרון ליאורה עופר, יו"ר סייברארק אודי מוקדי, מנהל סייברארק ישראל חן ביתן, מנכ"ל חברת מליסרון אבי לוי וראש עיריית פ"ת איציק ברוורמן.

בניית פארק עופר 2 מהווה חיבור טבעי לפארק עופר 1 אשר הוקם בתחילת שנות ה- 2000 והיה אחד המתמחמים הראשונים בישראל שהוקמו כפארק הייטק ברמה בינלאומית.

הפארק משתרע על שטח קרקע של כ- 40 דונם, עליהם בנויים מבני משרדים, אותם מנהלת ומפעילה חברת ניהול ותיקה ומקצועית בראשותו של עודד גרסון. הפארק מציע לשוכריו מגוון שירותים אשר מעניקים לחברות סביבת עבודה מושלמת ומצע מתאים ונוח לפעילויות העסקיות שלהן.

סייברארק החלה את דרכה בפארק עופר 1 בשנת 2004 בשטח של כ- 800 מ"ר. בספטמבר השנה עברה סייברארק לבניין עצמאי בשטח של כ- 10,000 מ"ר, שהקמתו ואכלוסו הסתיימו בימים אלה.

סייברארק הישראלית היא חברה עטורת פרסים ותארים לאורך השנים. לאחרונה נבחרה לאחת החברות שהכי טוב לעבוד בהן בארה"ב, במסגרת סקר נרחב שערך מגזין Fortune. בישראל, נכנסה סייברארק השנה (2017) לעשירייה הראשונה בדירוג 100 חברות הטכנולוגיה שהכי טוב לעבוד בהן של D&B וגלובס, וכן נכנסה לרשימת 100 החברות שהכי טוב לעבוד בהן בישראל, של Bdi Coface ודה מרקר. בשנה שעברה דורגה סייברארק בין 50 חברות הטכנולוגיה בעלות שיעור הצמיחה הגבוה בישראל בדירוג Fast 50 של פירמת רואי החשבון והייעוץ Deloitte.

כיום נמצא בשלבי בנייה בפארק עופר 2, בניין נוסף בשטח של כ- 12,000 מ"ר שבנייתו צפויה להסתיים ברבעון האחרון של שנת 2018.

בנוסף, מליסרון נמצאת בשלבים מתקדמים להשלמת מבנה עצמאי המיועד למסחר אשר שיווקו החל בימים אלה. סך כל השטחים הצפויים להיבנות בסוף הפרויקט כ-50,000 מ"ר בארבעה בנייני משרדים ושטחי מסחר.

ליאורה עופר יו"ר מליסרון: "מליסרון מקבוצת עופר השקעות, ממשיכה לפתח את תחום פארקי המשרדים וההייטק, לצד ניהול הקניונים. חברת מליסרון חרתה על דיגלה את חוויית המשתמש במתחמי המשרדים ובקניונים שבבעלותה ועל כן משקיעה את מיטב כספה ומרצה בבניית קמפוסי משרדים אשר יספקו את כל השירותים הנלווים לעובדים במתחמים אלו. ההתרחבות והצמיחה של חברות הייטק ישראליות מצליחות הן תמיד סימן לגאווה ישראלית. אנו שמחים על כך שחברת אבטחת מידע מהמובילות בתחומה בחרה להרחיב את פעילותה בפארק עופר בפתח תקוה".

אודי מוקדי מנכ"ל ויו"ר סייברארק: "כשעברנו לראשונה לפארק עופר 1 לפני 13 שנים שכרנו חצי קומה בלבד, והיה צריך הרבה חזון להאמין שנצליח לאכלס את כולה. היום אנחנו מאכלסים בניין שלם בפארק עופר החדש וממשיכים לצמוח. אנחנו כאן היום בזכות העובדים שלנו. כשאני מספר את סיפורה של סייברארק ברחבי העולם, הסיפור הוא כבר לא רק על Startup Nation, אלא SclaeUp Nation. סייברארק מוכיחה שאפשר לעבור את השלב של הסטארטאפ, ולספק תעסוקה למשפחות רבות בישראל. ממרכז המו"פ שלנו בפתח תקוה אנחנו מספקים פתרונות חדשניים המיושמים על ידי הארגונים הגדולים בעולם, אשר בוטחים בטכנולוגיה של סייברארק בהגנה על המידע הרגיש ביותר שלהם מפני התקפות סייבר מתוחכמות".

אבי לוי, מנכ"ל מליסרון אמר: "הקמת הבניין החדש לחברת CyberArk מהווה חיבור טבעי למליסרון, המתמחה בין היתר בפיתוח והשבחה של פארקים לתעשייה עתירת ידע. הקמת המבנה החדש בפארק עופר בבפתח תקוה, מהווה פוטנציאל אדיר לצמיחה לעיר".