מדובר על הקמת מגדל משרדים בן 39 קומות בשטח של 55 אלף מ"ר כולל קומת מסחר, מגדל משרדים ומגורים בן 17 קומות בשטח של 17 אלף מ"ר ומבנה מסחרי המעוצב בצורת פרמידת זכוכית בשטח של 200 מ"ר.

בנוסף, החברה תבנה חמישה מרתפי חנייה בשטח כולל של 57,900 מ"ר.

בסט תחל לבנות את הפרויקט שתוכנן על ידי משה צור אדריכלים אחרי החגים למשך 30 חודשים.

לדברי אליאס טנוס, מנכ"ל קבוצת בסט "בשנים האחרונות הוכחנו את היכולת שלנו לבנות מתחמים מורכבים באיכויות גבוהות כדוגמת אצטדיון סמי עופר, מתחם תוצרת הארץ, מתחם אפל, הקניון של גינדי בתל אביב ועוד. החברה דוגלת באסטרטגיה של ביצוע פרויקטים גדולים ומורכבים לצד פרויקטי מגורים יזמיים ומכרזי מחיר למשתכן".

מתחם עזריאלי טאון היה בעבר מחסן תרופות של שירותי בריאות כללית בפינת הרחובות מנחם בגין ושאול המלך בתל אביב. קבוצת עזריאלי רכשה את הקרקע בשנת 2012 תמורת 240 מיליון שקל. המתחם נמצא במע"ר הצפוני של תל אביב הכולל פרויקטים של מגורים לצד מסחר ותעסוקה.

מדובר בחוזה הרביעי שבסט חתמה ברבעון האחרון. כזכור החברה חתמה על חוזה עם חברת רמי רובינשטיין לבניית 2 מגדלי משרדים בני 33 קומות ברחוב יצחק שדה בתל אביב בהיקף של 200 מיליון שקל. בנוסף, החברה זכתה במכרז לבניית מגדל משרדים בפתח תקווה בהיקף של 380 מיליון שקל ובניית עיריית לוד.

מוקדם יותר השנה החברה החלה לבנות את בניין עיריית קריית אתא בהיקף כולל של 74 מיליון שקל. בניין עיריית קריית אתא כולל 7 קומות משרדים ושלוש קומות של חנייה תת קרקעית. החברה מקימה כיום גם את מתחם TOHA בתוצרת הארץ בתל אביב. מדובר באחד המתחמים הגדולים והמורכבים המוקמים בישראל. המתחם כולל 150 אלף מ"ר בשני מגדלים בני 63 ו-28 קומות ומרתפי חנייה לכ-1,000 כלי רכב.