המתחם משתרע על 25 דונם וכולל כ- 12,000 מ"ר שטחי מסחר וכ- 16,000 מ"ר משרדים בבניין בן 6 קומות. בנוסף למבנים הקיימים במתחם, קיימות זכויות בניה להקמת כ-2,000 מ"ר נוספים של שטחי מסחר. שטחי המסחר הנוספים ייבנו בעתיד, וצפויים לכלול, בשלב מאוחר יותר, גם תחנת רכבת שניה בעיר רחובות.

כזכור, קרן הריט מניבים רכשה 50% מהמתחם מחברת פרשקובסקי ושותפתה יוחננוף בכ- 133 מיליון שקלים. כיום הבעלות על המתחם מתחלקת בין שלושה שותפים: קרן הריט מניבים המחזיקה ב- 50%, חברת הנדלן פרשקובסקי (25%) ויוחננוף (25%).

לדברי תמר בן ארי, מנהלת המתחם: ״השקת מתחם CENTRO ברחובות מהווה בשורה גם לעסקים וגם לתושבי העיר. המרכז ישרת את תושבי האיזור לרבות תושבי כפר גבירול , נס ציונה, יבנה , ויציע שפע של מקומות חניה, מגוון עסקים רחב, ותוספת משרדים וחברות שיגדילו את היצע התעסוקה בעיר.
גם עבור העסקים מדובר בבשורה, שכן המתחם מציע ריכוז עסקי מסחר אטרקטיביים, לרבות פתרונות הסעדה ובילוי, בקרבת השכונות המערביות של רחובות בפרט, כמו גם לתושבי הסביבה בכלל. כיום, היצע מרכזי המסחר המגוונים באזור הינו מוגבל. המתחם מציע מחירים אטרקטיביים של דמי השכירות ושל דמי הניהול, ועם איכלוסו המלא יצור תעבורה גבוהה, ובסה"כ עסקה משתלמת לעסקים השונים. בימים אלה ועם השקת המתחם, אנחנו מתחילים בפעילות שיווקית שמטרתה לחשוף את המתחם לקהל הרחב״.

בעלי המתחם מסרו כי נכון להיום כ-70% משטחי המסחר וכ-50% משטחי המשרדים כבר הושכרו ויתרת השטחים נמצאת בהליכי שיווק מתקדמים.

בין השטחים המסחריים שהושכרו והחלו לפעול במתחם: רשת הסופרמרקטים יוחננוף הינה שוכרת העוגן במתחם, ומפעילה סניף חדש בשטח של כ-5,000 מ"ר; חנות אופנה מרשת "פוזה" בשטח של כ- 1,500 מ"ר; חנות ג'מבו סטוק המשתרעת על כ- 600 מ"ר (בחנות גם מופעל סניף חלוקת חבילות של הדואר); גרובר פארם - חוות דגים וציפורים בשטח של כ- 150 מ"ר; סניף של גרעיני עפולה בשטח של כ- 180מ"ר; דוקטור דרינק (מימכר משקאות חריפים , יינות וטבק) בשטח של כ- 220 מ"ר; סניף של ניצת הדובדבן בשטח של כ- 220 מ"ר; גלידה "גולדה" המשתרעת על כ- 150 מ"ר; סניף של רשת בורגרים בשטח של כ- 120 מ"ר.

בניין המשרדים הינו בן 6 קומות, ומתאפיין בשטחי קומה גדולים במיוחד (כ- 2,800 מ"ר) המאפשרים גמישות מירבית לשוכרים. חברות פרשקובסקי ויוחננוף מעבירות בשבועות הקרובים את מטות החברות, בשטח של 1,100-1,200 מ"ר כל אחת, לבניין. בנוסף, בקרוב יחל לפעול בבניין חדר כושר מרשת ספייס FIX, המשתרע על כ- 2,700 מ"ר.

במתחם פועלת חברת ניהול מרכזית המספקת בין היתר, שירותי שמירה ונקיון, תחזוקה, חניונים, פינוי פסולת ועוד.

מניבים קרן הריט החדשה בע"מ הינה קרן להשקעות במקרקעין בישראל (קרן REIT), אשר הוקמה בשנת 2015, לאחר שהשלימה גיוס של 267 מיליון שקל ממשקיעים שונים, וביניהם פועלים שוקי הון, מיטב דש, אוניברסיטת בר אילן, אי.בי.אי, הלמן אלדובי, קרן פנסיה גלעד וגופים נוספים.

בבעלות הקרן נכסים מניבים בשטח כולל של כ- 49,000 מ"ר, וכ- 15,000 מ"ר שטחי חניה. הנכסים המניבים הינם בעיקר בתחומי משרדים והייטק, תעשייה, לוגיסטיקה ומסחר בישראל.

בחודש אפריל 2017 נרשמה החברה למסחר בבורסה בת"א, במתכונת של קרן ריט ציבורית.