חברת הבנייה עמרם אברהם תקים פאואר סנטר בשטח של 13 דונם באזור התעשייה הדרומי של חדרה, בהשקעה של כ- 65 מיליון שקל. המתחם ייקרא A-CENTER ויכלול כ- 5,500 מ"ר המיועדים לסופרמרקט "אושר עד", אשר יהווה את העוגן המרכזי במתחם. כמו כן ייבנו שדרת חנויות של כ- 1,000 מ"ר ומעליהן שלוש קומות למשרדים בשטח של 7,500 מ"ר, תעשיה עתירת ידע (הייטק וביוטק), שירותים ובידור. המתחם יכלול גם כ- 400 מקומות חנייה בחניון תחתון ובחניון עליון.

את המתחם מתכנן משרד האדריכלים "פריאון אדריכלים" והשיווק מבוצע על ידי חברת רשף נכסים. מהחברה נמסר כי השטחים בשדרת החנויות בקומת הקרקע מיועדים להשכרה במחיר של 120 שקל למ"ר ברמת מעטפת. קומות המשרדים מיועדות להשכרה במחיר של 45 שקל למ"ר ברמת מעטפת.

לדברי אלון עמרם, מנכ"ל עמרם אברהם: "מדובר באחד ממרכזי המסחר והעסקים הגדולים בשרון הצפוני, אשר ישרת את תושבי חדרה והיישובים סביבה. אנו מעריכים כי כוח הקנייה הצפוי של "אושר עד" הוא כ- 2,000 איש ביום ושאר החנויות והשירותים במתחם צפויים למשוך אליהם עוד אלפי אנשים מידי חודש. אנחנו מייצרים כאן אלטרנטיבה טובה בתחום הנדל"ן המסחרי למתחמים דומים בחדרה, נתניה, קיסריה, אור עקיבא וחיפה".

לדברי ליאור פדות, מנהל המחלקה העסקית ברשף נכסים, "כבר עכשיו נראה שחברות מחדרה והסביבה שרוצות לפתוח משרדים באזור רואות את A CENTER כאתר ייחודי ויוקרתי. הפאואר סנטר ייבנה בסטנדרט גבוה המאפיין את מתחמי העסקים של מרכז הארץ ובמחירי שכירות נמוכים יחסית. הוא יהווה אלטרנטיבה למרכז העיר הצפוף והמיושן יחסית, עם יציאה מהירה לכביש 4 וגישה נוחה לתחנת הרכבת וייתן מענה בתחום הבילוי, הפנאי והמזון, לרווחת העובדים בו. מדובר למעשה בסנונית הראשונה שתביא להפיכת אזור התעשייה כולו למתקדם וחדשני".

חברת עמרם אברהם הוקמה בשנת 1994 כחברה לאספקת חומרי בניין ועשור לאחר מכן הוקמה חברת הבת העוסקת בייזום, בניה ושיווק פרויקטים למגורים, תעשייה ומסחר.
עם כניסתה לתחום ייזום הנדל"ן בחרה החברה להתמקד בפעילות בשרון הצפוני ועד כה בנתה ושיווקה בהצלחה מאות יחידות דיור בערים חדרה, בנימינה, זכרון יעקב, פרדס חנה כרכור ורעננה.