רחוב יוספטל בבת ים עומד בפני מתיחת פנים: בימים אלו אישרה הועדה המקומית בעירית בת ים את הקמתו של מגדל תעסוקה ומסחר, כחלק מתוכנית פרויקט פינוי בינוי בי/543, שמובילה חברת קים לוסטיגמן- ייזום ובנייה בע"מ. מגדל המשרדים שיוקם ברחוב יוספטל 113 נמצא בסמיכות לתחנת הרכבת. המגדל יתרומם לגובה של כ- 30 קומות, ויכלול כ - 30,000 מ"ר למסחר ותעסוקה.

מגדל המשרדים יבנה במסגרת תכנית התחדשות כוללת לשיפור פני הרחוב. במסגרת הפרויקט עתידים להבנות בסה"כ שלושה מגדלים, מעל קומת מסחר וחמישה מרתפי חנייה. לצורך כך, אושרה הריסת שני מבני מגורים קיימים בני 32 יחידות דיור כל אחד ומבנה מסחרי בן קומה אחת ברחוב הנריטה סולד. שני מגדלי המגורים יהיו בני כ- 40 קומות כל אחד ויכילו כ - 300 יחידות דיור. 20 אחוזים מסך יחידות הדיור בפרויקט לא יעלו על 75 מ"ר (כולל ממ"ד) בכדי לאפשר דיור בר השגה.

לדברי החברה, הקמת מגדל לתעסוקה ומסחר במיקום זה מתיישבת עם תוכניות העירייה והינה חלק מהבנת הפוטנציאל העתידי של רחוב יוספטל, לא רק כמתחם מגורים אלא גם כמרכז עסקים עתידי. הפרויקט, שיכלול שני מגדלי מגורים ומגדל לתעסוקה ומסחר, ממוקם ברחוב יוספטל בסמוך לתחנת הרכבת שעל נתיבי איילון.

בימים אלו פועלת קים לוסטיגמן להוצאת היתר בניה בפרויקט פינוי- בינוי נוסף ברחוב סמדר ברמת גן, זאת לאחר שהפרויקט אושר בועדות השונות, במסגרת הפרויקט יבנו 60 יחידות דיור במקום 20 יחידות דיור קיימות. פרויקט פינוי-בינוי נוסף המקודם על ידי קים לוסטיגמן, אושר זה מכבר בוועדה המקומית בבת ים, וממוקם ברחוב מצדה וכולל פינוי של 64 ובינוי של כ – 300 יח"ד בשני מגדלי מגורים מעל לקומת מסחר.