הפרויקט ייבנה במגדל מפואר בן 45 קומות במיקום אטרקטיבי ויכלול דירות בנות 4-6 חדרים, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים. 

עו"ד אילן שרקון ממשרד שרקון, בן עמי, רוזנבוים, אשר ושות' הודיע הבוקר לחברה על זכייתה בפרויקט, זאת לאחר שערך את ההתמחרות בין המציעים השונים, והוא זה שקידם את ההליך מול הועדה המקומית שאישרה אותו. בקרוב תעבור התוכנית לאישורה של הועדה המחוזית.

לדברי יעקב אטרקצ'י, בעלים ומנכ"ל חברת אאורה ישראל: "פרויקט זה מתווסף לפרויקטים נוספים בתחום הפינוי בינוי בהם זכינו לאחרונה, דבר המבסס את האחיזה הטובה שלנו בתחום ההתחדשות העירונית ואנו ממשיכים לבדוק פרויקטים נוספים בתחום באזורי הביקוש, מאחר ועתודות הקרע באזורים אלה התדלדלו".

אתמול הודיעה אאורה ישראל כי הועדה המקומית אישרה פרויקט פינו בינוי של החברה בקרית אונו, במסגרתו תקים 617 יחידות דיור ב- 8 בניינים, במקומן של 216 דירות ישנות בבנייני רכבת. בנוסף, לפני כחודש, זכתה החברה במכרז להקמת 630 דירות חדשות ב- 12 בניינים ברמת השרון, במקומן של 180 דירות ישנות.

אאורה ישראל הינה קבוצה יזמית בתחום הבנייה למגורים בישראל בבעלותו של עו"ד יעקב אטרקצ'י. הקבוצה מקימה למעלה מ- 2,500 יחידות דיור, בין היתר בערים תל אביב, פרדס חנה, קריית אונו, בת ים, חולון, נתניה, נס ציונה, מצליח, יהוד, אילת ועוד.

{loadposition google02}