כשבוע לאחר שיצא בפרויקט היוקרה ICON TLV בפינת הרחובות אבן גבירול ומאנה בתל אביב, הנחשב לפרוייקט התמ"א 38 הגדול ביותר בעיר, דרור הלוי  נכנס לתחום הפינוי בינוי.

לאחר בחינה שארכה מספר חודשים על ידי ועד הדיירים המורחב של המתחם בנאות אפקה החליט הוועד לבחור ב"העיר החדשה" של דרור הלוי לביצוע פרויקט הפינוי בינוי בשכונת היוקרה. בשלב הבחירה הסופי גבר הלוי על חן ואיתי גינדי. מדובר במתחם של 14 דונם בנאות אפקה – מאחורי בי"ס ליידי דייויס, בין הרחובות קהילת פוזנא, קהילת קייב, מבצע קדש וקהילת ריגה.

לאחרונה החלה החברה בשיווק פרויקט ICON TLV הממוקם על "בית תהל" ההיסטורי, בפינת הרחובות אבן גבירול ומאנה. במסגרת הפרויקט הסמוך לכיכר רבין ייבנו כ-100 דירות בארבעה בניינים סביב גינה פנימית פרטית וכן חניון תת קרקעי של כ-140 מקומות חניה בשלושה מפלסים. כמו בכל הפרויקטים של הלוי, גם כאן המחירים נמוכים מהמקובל באזור ונמוכים בכ-10,000 שקל למ"ר בדירות רגילות ובכ-20-25 אלף שקל למ"ר בדירות הפנטהאוז. המחיר למ"ר בדירות הרגילות עומד על החל מ-31,000 שקל ובפנטהאוזים החל מ-50,000 ש"ח שקל.

בין השאר החברה יזמה את מגדלי ההיי-טק בתל אביב הכוללים 330 יחידות דיור וארבעה גני ילדים על כעשרה דונם ואת פרויקט אסותא על בית החולים הישן בז'בוטינסקי הכולל 158 דירות בשני מגדלים ושני מבנים לשימור על שטח של שמונה וחצי דונם. לאחרונה גם רכשה הקבוצה עם ספציו את מתחם "בית הסופר" ברחוב קפלן בעיר.

במכתב שהוציא ועד הדירים המורחב של המתחם לכלל הדירים נכתב: "לאחר תהליך ארוך של סינון ובחינת מספר רב של יזמים הוחלט להתקשר עם חברת העיר החדשה, חברה יזמית המתמחה ביזום פרויקטים גדולים בתל אביב. נציגות הדירים תחת הרושם כי יזם זה הוא בעל שילוב הכישורים הדרושים ע"מ להרים את הפרויקט ולהפוך את החלום למציאות".

במתחם נאות אפקה קיימים כיום שמונה בנייני רכבת ישנים הכוללים כ-130 דירות, בצמוד לוילות של השכונה. במקום המבנים שיהרסו, צפויות להיבנות במקום כ-350 דירות.