החברה מקימה בכפר סבא מתחם בן 10 מבננים הכוללים 184 יחידות דיור. על פי הדיווח, החברה מכרה עד כה 130 יחידות דיור וכעת היא נמצאת בסוף השיווק של השלב השני.

מחירה ההתחלתי של דירת 4 חדרים עמד על 1.65 מיליון שקל. על פי נתוני החברה, 68 אחוז מרוכשי הדירות בפרויקט הם משפרי דיור, 19 אחוז זוגות צעירים שרכשו את דירתם הראשונה ו-13 אחוז הם "מצמצמי דיור". עוד עולה מנתוני החברה כי רוב רוכשי הדירות הגיעו מאזור רעננה והוד השרון ובחודשיים האחרונים חלה עלייה של 40 אחוז בהתעניינות לדירות גן ודופלקסים.

לדברי אושרי זפרני, סמנכ"ל השיווק בחברת גיא ודורון לוי "הפרויקט ממוקם באחד האזורים הטובים בשכונה הירוקה ונהנה ממוסדות חינוך ומקניון שייפתח בקרבת מקום. הסוד שגרם לנו למכור דירות בקצב כה מהיר הוא בעצם הבידול של הפרויקט. ראשית, גובה רצפה-תקרה בפרויקט הינו 3 מטרים, דבר הגורם לתחושה של מרחב ומאפשר תכנון ועיצוב איכותי יותר. בנוסף, הפרויקט נהנה מנגישות מהירה למחלף כפר סבא".

השכונות הירוקות בכפר סבא נחשבות לשכונות הפופולאריות ביותר באזור השרון. על פי נתוני משרד השיכון, במחצית הראשונה נמכרו בממוצע 29 דירות חדשות בחודש ומלאי הדירות עומד על 199 דירות בלבד.