המתחם יוקם על שטח של 4 דונם, אשר שימש כמרכזית תקשורת של חברת בזק. קרן ריאליטי מקדמת תב"ע חדשה, במסגרתה הריסת מבנה התקשורת הכולל אנטנות סלולריות ובנית מתחם מגורים חדש הכולל שני בניינים בני 15 קומות כל אחד, סה"כ כ - 112 יח"ד. כמחצית מהדירות יהיו דירות של עד 75 מ"ר, ומכאן שישרתו את מרבית אוכלוסיית רוכשי הדירות הראשונות. במהלך זה מחזירה קרן ריאליטי את הקרקע לייעודה המקורי על פי תב"ע משנת 1961 - ייעוד למגורים.

התכנית משתלבת עם מדיניות עיריית הרצליה, המבקשת לערוך שינוי מרקמי עם חידוש פני הרחוב, זאת כשבנוסף לשני בנייני הדיור, תוקם בשטח גינה עירונית פתוחה לציבור בהיקף כולל של כ -2 דונם - אלו יהפכו את רחוב קוק לשדרה ירוקה, כשבמקביל תשופר תנועת רכבים אליו. מהלך דומה של התחדשות עירונית ופיתוח סביבה ירוקה ביצעה הקרן בנכס שרכשה מידי בזק, הממוקם ברחוב הרצל בתל אביב, שם פיתחה את מתחם "פארק החורשות". העיר הרצליה נמצאת בתהליך פיתוח והתחדשות עירונית ומקדמת מספר פרויקטים למגורים. בימים אלה פרסמה רשות מקרקעי ישראל שני מכרזים לבניית כ- 70 יחידות דיור גדולות בצמוד לנכס של קרן ריאליטי ברחוב הרב קוק.

קרן ריאליטי הינה קרן יחידה מסוגה בישראל, המתמחה בהשבחת נדל"ן בעל מורכבות גבוהה. הקרן פועלת בישראל בלבד ומנהלת עסקאות בסדר גודל של עד כ- 80 מיליון שקל. הקרן משקיעה באזורי ביקוש ומתעתדת לרכוש נכסים בסך כולל של עד כמיליארד שקל. משקיעי הקרן נהנים מתשואה מועדפת של כ -8% לשנה לאחר החזר ההשקעה. יעד התשואה השנתית של קרן ריאליטי הינו כ- 20 אחוז, כאשר התשואה בפועל לקרן 1 עומדת על כ - 36 אחוז לשנה. בין הנכסים הבולטים שהשביחה הקרן ניתן למצוא את שכונת הגן הבוטני ברחוב הרצל ומתחם דרך שלמה בת"א, שמומשו בתשואה עודפת של למעלה מ - 200 אחוז. את פעילות הקרן מובילים ד"ר מיכאל (מיקי) ורדי, לשעבר ראש מינהל מקרקעי ישראל, רו"ח אוהד רוזן ועו"ד אסף ורדי.

 

www.reality-fund.com

{loadposition google02}