פרויקט רוממה הירוקה הינו פרויקט מגורים בבעלות של סלע הנדסה בע"מ המתמחה בבנייה ויזמות ואשר הוכיחה את כוחה בפרויקטים שזכו להצלחה משגשגת, כדוגמת: פרויקט "לב סביניה" בקרית ביאליק, פרויקט היוקרה בגבעת הרקפות, קרית ביאליק, פרויקט "ישראלה" בעפולה ועוד רבים וטובים, ושל איש העסקים משה טופולסקי מבעלי רשת חנויות טופולסקי, המייצגת את מיטב החברות בעולם בתחום התמחותה הכולל כלים סניטריים, פורצלנים, פרקטים ודקים, אשר מקנים פתרונות כוללים תחת קורת גג אחת.

הפרויקט יוקם בשכונת רוממה הותיקה, הטובה והאיכותית בכרמל על מגרש בשטח של 2.5 דונם ברחוב הפלמ"ח. הפרויקט גובל בשטח ציבורי ירוק ופתוח, המהווה את עתודת הקרקע היחידה שנשארה בשכונה. הקרבה למרכז חורב גרנד קניון, מנהרות הכרמל, מרכז זיו, האוניברסיטה והטכניון מהווים יתרון בולט בפרויקט.

פרוייקט רוממה הירוקה כולל שני בנייני מגורים מדורגים אשר יכללו 36 דירות. דירות גן פרטיות, דירה יחידה בקומה עם גינה ומרפסת , דירות 5 חדרים מרווחות עם מרפסות גדולות ופנטהאוזים של שישה ושבעה חדרים עם מרפסות גג רחבות ידיים. חשוב לציין כי לכל הדירות נשקף נוף ירוק ופתוח לגבעת אורנים ושאר גבעות הכרמל.

השפה הצורנית והעיצובים של הפרויקט מאופיינים בקווים מודרניים ונקיים. הבניינים מדורגים ומעוצבים אשר מציעים מגוון תוכניות דירה, אותן יוכלו הרוכשים לעצב כרצונם. כל הדירות יבנו בסטנדרט בנייה גבוה ויוקרתי במיוחד. כאשר החללים בדירות תוכננו לספק מקסימום פרטיות ושקט. בנוסף, יינתן לרוכשים ליווי אישי ומקצועי בעיצוב ובתכנון הפנים על ידי מעצב פנים.

אבי סלע מקבוצת סלע: "בהסתכלות על הבנייה כיום בחיפה ומחוצה לה האלטרנטיבות למגורים מרוכזים בבנייני רבי קומות צפופים, אנו באים עם אמירה חדשה המאפשרת רמת פרטיות גבוהה, מרפסות גדולות וגינות. אלטרנטיבה שתיעלם אט אט מהנוף כתוצאה מחוסר משאבים בקרקע. בעתיד דירות עם חצר צמודה יעלמו מהמפה ויהפכו למצרך נדיר."

משה טופולסקי – "אני גאה להיות חלק מהפרויקט, ובטוח שטופולסקי כחברה ותיקה תדע לתת את האמירה הסופית בעיצוב כל דירה ודירה, תאפשר לקונים להגשים חלומות בתחום העיצוב והגימור עד הפרטים הקטנים ביותר."

שיווק הפרויקט יבוצע על ידי פניאן שיווק פרויקטים.