קרסו נדל"ן תיכנס לנעליה של אלעד ישראל ותקים את הפרויקט הממוקם ברחובות טשרניחובסקי מכבי ובית לחם יחד עם חברת צמח המרמן שנכנסה לפרויקט בצלאל לפני כשנתיים. לדברי דן פרנס, מנכ"ל קרסו נדל"ן "אנו שמחים להצטרף כשותפים לחברת צמח המרמן בהקמת פרויקט בצלאל. אני רואה בעסקה את המשך צמיחתה הטבעית של קרסו נדל"ן בייזום ופיתוח נדל"ן למגורים ומסחר".

"צריך לזכור כי בשנים האחרונות קשה למצוא פרויקט מגורים חדש בסדר גודל כזה בלב תל אביב ומהבחינה הזו מדובר בפרויקט מגורים די נדיר. מעבר לכך הפרויקט ישתלב כחלק משכונה קיימת תוך כדי חידוש האזור כולו, החל מגני ילדים שנבנה במתחם ועד להקמת חניון תת קרקעי שיכלול כ- 330 חניות ציבוריות שיקלו על מצוקת החנייה בסביבה".

חיים פייגלין, מנכ"ל צמח המרמן אמר "אני מודה לאלעד על שנתיים של שיתוף פעולה פורה והוגן. מבחינת צמח המרמן ,אלעד מגורים בבעלות יצחק תשובה ובניהולו של רונן יפו הייתה שותף מצויין ומקצועי. אנו מברכים על הצטרפותה של קרסו נדל"ן כשותפתנו לפרויקט. קרסו , בניהולו של דן פרנס, ידועה במקצועיות, בתרבות העסקית וביציבות הפיננסית שלה. לכן, אנו סמוכים ובטוחים כי נדע לשתף איתה פעולה לקידום הפרויקט המיוחד בלב תל אביב – פרויקט בצלאל".

פרויקט בצלאל כולל שני בניינים בני 8 ו-10 קומות הכוללים 153 יח"ד וכ- 2,200 מ"ר של שטחי מסחר. בין הבניינים תוקם רחבה ציבורית שתכלול פינות ישיבה.

לאחרונה הוועדה המקומית לתכנון ובנייה בתל אביב אישרה סופית את התב"ע החדשה של הפרויקט. התב"ע המקורית כללה מגדל בן 16 קומות ו-124 יח"ד. עיריית תל אביב ביקשה מהיזמים לשנות את התב"ע כך שתתאים למרקם העירוני באזור. היזמים החליטו להחזיר את הפרויקט לשולחן של משרד ישר אדריכלים על מנת ליצור פרויקט שישתלב היטב במרקם השכונתי.

את העסקה ליוו מטעם חברת קרסו נדל"ן עו"ד איריס אוסטרובסקי שילה ממשרד שפיגלמן קורן ברק זמיר ושות' ועו"ד חיה רינון.

פרויקט בצלאל הינו הפרויקט השני של קרסו נדל"ן במרכז תל אביב. לפני כשלושה חודשים החלה החברה לבנות את פרויקט המגורים גרוזנברג 37/39, במיקום בו פעל קולנוע אופיר המיתולוגי כמעט 60 שנים, עד לשנות השמונים.

{loadposition google02}